Sakarya Norm Teknik Servis

Norm ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Norm Teknik Servisi Sakarya


Norm Teknik ServisHendek Pamukova Söğütlü


NORM Hidrofor Pompa San. Tic Ltd. Şti. İstanbul merkezli dinamik bir hidrofor pompa üreticisidir. Ürün grupları arasında tek kademeli santrifüj pompalar, tek kademeli monoblok santrifüj pompalar, çift (bölmeli) pompalar, hava soğutmalı termal yağ pompaları, yatay çok kademeli santrifüj pompalar, dikey çok kademeli santrifüj pompalar ve yangın söndürme pompaları bulunmaktadır. NORM servisi tüm ürün grupları için tamir ve bakım hizmeti sunmaktadır.


Neden NORM Hidrofor Pompası Arıza Yapar?


Tesisler büyüdükçe ve su gerektiren daha fazla alan eklendikçe, pompa ve hidrofor sistemlerine daha fazla talep duyulur. Onlardan istenenleri iletmek için maksimum kapasitede çalışırlar, ancak bu bazen yeterli olmaz. Düşük basınç nedeniyle, pompa, suyu iletme görevini yerine getiremediğinde daha az su iletimi, daha az etkili temizleme gibi birçok sorun ortaya çıkar. NORM pompa servisi, hidrofor sisteminizde meydana gelen sorunları çözmek için yardımcı olabilir.


Ne Zaman Hidrofor Pompası Tamiri Gerekir?


NORM hidrofor servisi ile iletişime geçmeden önce bilmeniz gereken şu ki; pompanın mekanik contalarının, rulmanlarının veya münferit parçalarının çoğu iki nedenden dolayı arızalanır.


- Rulman yataklarında bir sorun vardır. Rulmanların erken arıza yapmasının iki ana nedeni vardır: Aşırı ısınma ve rulman yağının kirlenmesi. Aşırı yağlama, aşırı ısınmanın en yaygın nedenidir. Rulman yağının kirlenmesinde su ya da nem en büyük sorundur.
- Hidrofor pompası contaları aşınmıştır: Erken sızıntı yapan hidrofor pompalarının nedeni, conta bileşenlerinden birinin hasar görmüş olması olabilir.


Hidrofor pompası tamiri gerektiren farklı belirtiler ve şikâyetleriniz de olabilir. Her durumda NORM teknik servisi ekibinin uzmanlığından yararlanabilirsiniz.


Çalışması için ihtiyaç duyduğunuz basınca ayarlanamayan bir pompanın olması asla iyi olmaz. NORM özel servisi hidrofor arıza tamiri ve hidrofor pompa bakımı ile istediğiniz su basıncını ve su kalitesini elde edeceğinizden emin olabilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin