Arçelik Teknik Servis

Arçelik ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Arçelik Teknik Servisi


Arçelik Servis Arıza Kayıt

Eskişehir Konya Muş Samsun


1955 yılında kurulan Arçelik, 1959'da Türkiye’nin ilk çamaşır makinesini, 1960'da ilk buzdolabını üreten ve tarihinde pek çok ilkin sahibi olan teknoloji markasıdır. Arçelik, TV, beyaz eşya, tüketici elektroniği, ankastre, kombi, klima gibi çok çeşitli dayanıklı tüketim ürünleri ile sektörün lideri, Avrupa'da ise 3. büyük firmadır. Arçelik Servisi, marka değeri yüksek Arçelik için elektrikli, elektronik ve gazlı ev aletleri bakım ve onarımı hizmeti sunan, Türkiye'de en yaygın hizmet ağıdır.


En İyi ARÇELİK Teknik Servisi - En İyi Arçelik Beyaz Eşya Servisi


Günümüzde ortalama bir Türk hanesi, çeşitli yaş ve markalara ait en az 10 elektrikli cihaz ve elektronik cihazlar kullanıyor ve bu cihazların % 50'den fazlası Arçelik markasına aittir. Dayanıklılık, verimlilik kriterlerini geçerek müşteri memnuniyetini artırsa da her bir Arçelik, her gün küçük veya büyük sorunlarla karşı karşıyadır. Arçelik Teknik Servisi varlığının arkasındaki ana neden, tüketicilerin kaygılarını ele almak ve TV, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, süpürge, kombi, klima gibi vazgeçilmez cihazlar için kurulum, bakım, onarım, değişim, geri dönüşüm ve daha fazla konuda çözüm sağlayıcısı olarak hareket etmektir.


Arçelik Beyaz Eşya Servisi, ülkedeki en iyi cihaz onarım hizmetidir. Nereden aldığınız önemli değildir, tüm Arçelik buzdolabı, çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, davlumbaz veya ankastre cihaz ve modellerinin tamir ve bakımını yapabiliriz. Arçelik buzdolabı servisi, Arçelik çamaşır makinesi servisi, Arçelik süpürge servisi, Arçelik buzdolabı servisi, Arçelik fırın servisi, Arçelik ankastre servisi özelleşmiş birimlerimiz ile 7/24 hazırız, Türkiye'nin her yerine ulaşabiliriz.


En Güvenilir Arçelik TV Servisi


Modern teknoloji, bir yaşam alanının konforunu çeşitli şekillerde kolaylaştırır. Bununla birlikte, herhangi bir elektrikli veya mekanik cihazda olduğu gibi, Arçelik TV cihazlarınız bozulmaya ve arızaya karşı hassastır. TV sorunları, çeşitli nedenlerden dolayı ortaya çıkabilir. TV'nizdeki belirli bir soruna bağlı olarak, sorunu gidermenize yardımcı olması için muhtemelen bir Arçelik TV Servisi teknisyenine ihtiyacınız olacaktır. 


Bir televizyonun istenildiği gibi çalışmasını durdurabilecek nedenler arasında; eskime/yaş, kullandığınız TV türü, bileşenlerindeki hata veya ekrandaki çizgiler, donanımdaki fiziksel hasar ve ayarların bozulması sayılabilir. Arçelik TV Servisi teknisyenlerimiz, hemen her arıza potansiyeli hakkında eğitim güncellemelerine tabidir. Uzmanlarımızın, en eski Arçelik TV modellerinden Arçelik LED TV, Arçelik OLED TV, Arçelik QLED TV ve Arçelik 4K Smart TV modellerine kadar her arızayı gidermek için deneyimlerine güvenebilirsiniz.


ARÇELİK Kombi Servisi ile Güvendesiniz!


Modern evlerin konfor dostu, gaz elektrik ve suyun mükemmel kombinasyonu olan kombi cihazlarıdır. Arçelik kombi sistemlerinde dünya standartlarında en iyi ısıtma teknolojisini kullanır. Yine de bazı kombi arıza ve sorunları kaçınılmazdır; kombiniz ateşleme yapmayabilir, su sızdırabilir veya sıcak su akmıyor olabilir. ARÇELİK kombi servisi için tüm bu ve diğer olası sorunların çözümü kolaydır. Size, hızlı, güvenli ve ekonomik bir kombi onarım hizmeti sunmamız için bizi aramanız yeterlidir.


ARÇELİK Klima Servisi ile Kesintisiz Serinlik


İnsan vücudu -çeşitli değişkenlere bağlı olmakla birlikte- ortalama 18-24 derece sıcaklıklarda en iyi verimliliği gösterir ve bu değerlerden uzaklaştıkça günlük rutinler aksamaya başlar. Bu nedenle, klima yüzyılın en iyi icadı, en tüketici dostu cihazlarından biridir. ARÇELİK Klima Servisi tarafında, iç mekân havasının sizin ve sizinle beraber aynı ortamda bulunanlar için ne kadar önemli olabileceğini biliyoruz. Teknik bilgi birikimi, deneyim ve yüksek hizmet standartlarını istikrarlı bir şekilde karşılama konusunda teknik ekiplerimiz ile gurur duyuyoruz. Klimanız arızalandığında veya sorun çıkarmaya başladığında duruma hızlı müdahale edebilmemiz için 7/24 acil klima servisi çağrı merkezimizi aramanızı bekliyoruz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin