Sharp Teknik Servis

Sharp ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Sharp Teknik Servisi


Sharp Servis Arıza Kayıt

Amasya Bolu Elazığ Manisa


Tokyo'da 1912 yılında kurulan Sharp Corporation, en eski ve en başarılı tüketici ürünleri şirketlerindendir. Pek çok yeniliği taklit edilen Sharp, klimadan TV'ye, buzdolabından süpürgeye birçok ürün geliştirmiştir. Bu geniş ürün yelpazesi için etkin SHARP servisi de büyük katkılarda bulunmuş ve müşteri memnuniyetini artırmaya odaklanmıştır. 2016'dan beri Tayvan merkezli Foxconn Group'un bir yan kuruluşu olan Sharp, 100 yıldır marka imajını koruyan nadir şirketlerdendir.


SHARP Elektronik Ürünleri Tamir ve Bakım Servisi


Elektrikli ve elektronik cihazların ne zaman bozulabileceğini kestirmek zordur. Bu, her an ve belirsiz bir zamanda olabilir. TV'ler, ses sitemleri, akıllı telefonlar veya fax makinesi olsun, arıza süresinin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Ürünlerinizin en yüksek verimlilikte çalışmasını sağlamak için çalışıyoruz. Sharp TV Servisi veya Sharp teknik servisi ile tüm Sharp marka elektronik cihazlarınızın güvende olduğundan emin olabilirsiniz.


Sharp Ev Cihazları Servisi / Sharp Beyaz Eşya Servisi


Ev cihazları genellikle beklenmedik bir zamanda arızalanır. Doğal olarak, bu rutininizi bozacak aksaklığın hemen giderilmesini beklersiniz. Sharp beyaz eşya servisi ekibimiz, çamaşır makineleri, kurutma makineleri, bulaşık makineleri, fırınlar, ocaklar dâhil, SHARP ev cihazları teknolojisinde yüksek uzmanlık ve deneyime sahiptir. Teknik personelimiz, cihaz hatasını değerlendirebilir ve onarımı için yedek parça gerekip gerekmediği veya ekonomik bir onarımın ötesinde olup olmadığı konusunda optimal önerilerde bulunabilir


Size daha etkin bir organizasyonla hizmet sağlamak için Sharp teknik servis bölümümüzü Sharp klima servisi, Sharp buzdolabı servisi, Sharp ofis servisi, Sharp süpürge servisi gibi birçok birimde çözüm üretmek üzere özelleştirdik. Sharp marka cihazların geniş bilgisine sahip olarak, en yüksek kalitede, en uygun fiyata, zamanında ve güvenilir hizmet sunma taahhüdüne dayanan bir üne sahibiz. Sorunu en kısa zamanda çözmemiz için Sharp özel servisi merkezimizi 7/24 arayabilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin