Baymak Teknik Servis

Baymak ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Baymak Teknik Servisi


Baymak Servis Arıza Kayıt

Bayburt Iğdır İstanbul Trabzon


Türkiye'nin önde gelen HVAC üreticilerinden olan Baymak, 2013 yılından itibaren Hollanda merkezli evsel ve endüstriyel ısıtma cihazları üreticisi BDR Thermea Group çatısı altında faaliyetlerine devam ediyor. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren marka, BAYMAK servisi ile marka değerini, sürdürülebilirlik performansını korumak ve geliştirmek için işbirliğine inanıyor. Bu titizlikle organize olan BAYMAK teknik servisi ekibi, kombi, klima, kazan, hidrofor ve pompa sistemleri alanında eğitim seviyesi yüksek, deneyimli uzmanlardan oluşuyor.


Baymak Servisi Sizin için Ne Yapabilir?


Isıtma, soğutma ve iklimlendirme sistemleri gittikçe daha karmaşık hale geldiğinden, Baymak teknik servisi, yüksek eğitim alan adayları veya resmi bir çıraklık eğitimi almış olanları tercih eder. Bazı yetki alanlarında teknisyenlerin lisans almaları gerekir. Baymak servisi teknik ekibi, Baymak kombi servisi, Baymak klima servisi, Baymak kazan servisi, Baymak hidrofor servisi ve Baymak pompa servisi birimlerinde tamir ve onarım için genellikle şu prosedürleri izler:


- Sistem planlarını ve diğer özelliklerin incelenmesi
- Boru veya kanal bağlantılarında sızıntı testi
- Elektrik güç devreleri ve bileşenlerini kontrol
- Arızalı ekipmanın onarımı veya değiştirilmesi
- Filtre değişimi, kanal temizliği veya soğutucu akışkan takviyesi yaparak sistem performansını iyileştirme
- Termostat veya zamanlayıcıyı kurma, bağlama ya da ayarlama
- Cihazların yakıt, su veya soğutucu kaynaklarına bağlanması
- Sistemi dengelemek için son sistem kontrollerini ayarlama


Baymak Klima Servisi Ne Zaman Aranmalı?


Soğutma sisteminizin fonksiyonunda bir hata varsa, en çok çalışması için ihtiyaç duyduğunuz süre içinde ortaya çıkma olasılığı yüksektir. Klimanızda farklı veya beklenmeyen sesler, normal olmayan ısı seviyesi veya borulardan sızan damlalar görürseniz, Baymak klima servisi yardımı almanızın zamanıdır. Bazen sorun çok küçüktür ve bunun için küçük bir beceri yetecektir. Kendiniz yaptığınız bir şeyin çalıştığını görmekten daha iyi bir ödül yoktur.


- Klima kumandanızı kontrol edin, pilleri zayıflamış olabilir.
- Kirli hava filtresi olup olmadığını kontrol edin, mümkünse çıkarıp temizleyin.
- Klima termostat ayarlarınızı kontrol edin, istenilen ayarda mı?
- Klima devre anahtarlarınızı kontrol edin, sigortası atmış olabilir.
- Dış ünitenizi kontrol edin, hava almasını engelleyecek herhangi bir şey varsa temizleyin.


BAYMAK HVAC Sistemleri için En İyi Tamir ve Bakım Servisi


En iyi, konut ve hafif ticari HVAC (ısıtma/soğutma/ iklimlendirme) hizmetleri için, BAYMAK özel servisi olarak haklı bir üne sahibiz. Profesyonellerden oluşan ekibimiz, her sistem ve model üzerinde yüksek bilgi birikimi ve deneyime sahiptir. Klima, kombi, kazan, hidrofor pompa ekipmanlarının konumlandırılması, montajı/demontajı dahil, 7/24 acil tamir ve bakım hizmeti sunabiliriz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin