Viessmann Teknik Servis

Viessmann ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Viessmann Teknik Servisi


Viessmann Servis Arıza Kayıt

Amasya İstanbul Kırklareli Zonguldak


Viessmann, Almanya merkezli, Isıtma & Soğutma Sistemleri üreticisi şirket markasıdır. 100 yılı aşkın süredir, merkezi sistem kombi, klima ve kazan üreten marka, dünyada milyonlarca memnun kullanıcı potansiyeline sahiptir. Etkin ve yaygın Viessmann servisi kalitesinin bu memnuniyette çok büyük katkısı vardır. Viessmann kombi, klima, kazan cihazlarınız ve ısıtma & soğutma sistemlerinizin tamir ve bakım ihtiyacı için Viessmann teknik servisi profesyonellerine güvenebilirsiniz.


Viessmann Kazan ve Kombi Sorunları


Viessmann, endüstriyel ısıtma sistemleri alanında gelişmiş bir markadır. Viessmann kazan servisi veya Viessmann kombi servisi uzmanlığı ile kurulan sistem, uygun bakım ve kontrollerin yapılması ile uzun yıllar mükemmel şekilde çalışır. Tüm ısıtma sistemlerinde kullanıma ve olağan dışı şartlara bağlı olarak çeşitli aşınma ve arıza sorunları olabilir. Viessmann kazan veya kombi modeliniz, özellikle eskiyse ateşleme sisteminin devreye girmemesi veya sıcak su sirkülâsyonunun verimsiz çalışması söz konusudur.


Viessmann Kombi ve Kazan Teknik Servisi Ne Zaman Aranmalı?


Kombi ve kazan sistemleri benzer şekilde çalışır, ortak tipik arıza nedenleri vardır. Çoğu zaman bazı parçaların Viessmann teknik servisi tarafından değişimi gerekebilir.


- Su ısınmıyor: Termostatla ilgili sorunlar veya düşük su seviyeleri gibi çeşitli etkenlerden kaynaklanabilir.
- Su sızıntısı yapıyor: Aşınmış bir conta veya kırılmış bir parça olması büyük ihtimaldir, suyun sızdığı yere bağlı olarak tamir edilmesi gereken bileşenler olacaktır.
- Pilot ışığının sürekli sönmesi: Sık görülen bu problem termokupl bileşeninin bozulmuş olduğu ihtimalini güçlendirir.
- Termostat basıncı çok yüksek veya düşük: Sistemde su kaçağı olabilir, basınç emniyet vanasının değiştirilmesi gerekir.


Arıza belirtileri gördüğünüz kombi, kazan veya klima sistemleriniz için Viessmann özel servisi çözüm merkezimizde, Viessmann kazan servisi, Viessmann klima servisi ve Viessmann kombi servisi teknik birimlerimizi 7/24 arayabilirsiniz. 1 yıl işçilik ve parça garantisi ile Türkiye'nin birçok yerine hizmet verebilecek yaygın servis ağına sahibiz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin