Vetta Teknik Servis

Vetta ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Vetta Teknik Servisi


Vetta Servis Arıza Kayıt

Batman Düzce Giresun Isparta


Vetta servisi hizmetlerinden yararlandığınız zaman okul, hastane, ev ve işyeri gibi yerlerde kullanılan elektrik süpürgelerinin onarımını sağlayabilirsiniz. Havayı iç kısımlara çeken ve toz kaldırmadan mekanlarınızı temizleyebilmenizi sağlayan Vetta süpürgeleri en fazla tercih edilen süpürge modelleri arasındadır. Ancak zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak süpürgelerde arıza meydana gelebilmektedir.


Vetta Süpürge Neden Arızalanır?


Elektronik cihazların tamamında olduğu gibi Vetta süpürgelerde de belirli zamanlarda arızalar meydana gelebilmektedir. Eğer motorun çalışmadığını düşünüyorsanız Vetta teknik servisi hizmetlerinden yararlanmadan önce fişi güvenilir şekilde prizin içerisine bastırmayı veya başka bir prize takmayı deneyebilirsiniz. Ayrıca sigorta ve şalterleri de kontrol etmelisiniz. Eğer düzelmiyorsa servise götürebilirsiniz.


Makinenizin kötü temizlediğini düşünüyorsanız toz torbası ve haznesi dolu olabilir, hazneler tıkanmış olabilir veya motor arızalarından söz edilebilir. Bu durumda makinenizi çok fazla zorlamadan filtrelerini temizlemeli sorun geçmiyor ise servise götürmelisiniz.


Vetta Servisi Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?


Vetta süpürgeler için teknik servis hizmeti almak istiyorsanız seçeceğiniz firmanın profesyonel ve güvenilir olmasına dikkat etmelisiniz. Vetta özel servisi hizmeti veren firmaların alanında tecrübeli olması ve titiz bir şekilde çalışmalarını sürdüren bir ekibe sahip olması gerekmektedir. Aksi takdirde alacağınız teknik servis hizmetinden memnun kalmayacağınız gibi aynı zamanda arızanın tekrar etmesi gibi sorunlarla da uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.


Vetta Süpürge Neden Çalışmaz


Elektrikli süpürgelerin torbaları dolabilir. Bu durum cihazın çalışmamasına sebebiyet veriyor olabilir. Bu tür durumlarda profesyonel destek almadan kendi imkanlarınız ile süpürgenizin torbasını temizleyebilirsiniz. Süpürgenin içindeki torbayı temizlemeden önce dikkat etmeniz gereken nokta cihazın nasıl açılıp kapatıldığı olmalıdır. Yeterli bilgiye sahip olmadan herhangi bir işlem yapmanız süpürgenize kalıcı hasar verebilmektedir. Vetta süpürgeler daha pek çok farklı sebepten dolayı çalışmayabilir. Arıza analizi ve tamiri için profesyonel teknik servis hizmeti almanız gerekmektedir.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin