Empero Teknik Servis

Empero ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Empero Teknik Servisi


Empero Servis Arıza Kayıt

Kahramanmaraş Muğla Tunceli Yozgat


Empero markalı beyaz eşyalar kullanıcıların elektronik beyaz eşya ihtiyaçları söz konusu olduğu zaman en fazla tercih ettikleri markalar arasında yer alıyor. Şarap dolabı ürünleriyle de ön plana çıkmayı başaran Empero, şarapların en uygun ısıda yıllanması ve muhafaza edilmesini sağlıyor. Kreatif dizaynlarıyla dikkat çeken bu dolaplar bazen beklenmedik arızalara da yol açabiliyor.


Arızalanan şarap dolapları için vakit kaybetmeden Empero şarap dolabı servisi hizmetlerinden yararlanılması gerekiyor. Empero beyaz eşya servisi hizmeti sunan firmalar genellikle bu tür şarap dolapları için de geniş kapsamlı bir teknik servis hizmeti sunabilmektedir.


Profesyonel Empero Teknik Servisi


Empero servisi sunan firmalar arasından seçim yapacağınız zaman ise belli başlı özel detaylara dikkat etmeniz gerekiyor. İlk olarak firmanın güvenilir olması ve alanında uzman bir ekibe sahip olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde servisten gelen veya onarım çalışması yapılan dolaplarınızda arızalar kendisini tekrar edebilir.


Teknik servis hizmeti alacağınız firmaların müşterilerinden olumlu geri dönüşler alması da son derece önemlidir. Empero teknik servisi firmalarının müşteri yorumlarını okuyarak firma hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.


Empero Özel Teknik Servis Hizmetleri


Empero özel servisi olarak hizmet sunan firmaların çalışmalarını sergilemeden önce tarafınıza bilgilendirme yapması da önemlidir. Böylelikle sürpriz sonuçlar ile karşılaşma ihtimaliniz azalır. Arıza ile ilgili bilginin tarafınıza iletilmesi ve uygulanacak işlemlerin maliyeti gibi detayların size bildirilmesi daha güvenilir bir süreç izlemenizi sağlayacaktır.


Empero teknik servisi hizmetlerinden ürünleriniz arıza yaptığı zaman değil, aynı zamanda periyodik bakım hizmetleri için de yararlanmalısınız. Tüm elektronik ürünlerde olduğu gibi şarap dolaplarında ve diğer beyaz eşya ürünlerinde de düzenli bakım son derece önemlidir. Bakımı ihmal edilen cihazlarınızın arıza yapacağını unutmamalısınız.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin