Star Teknik Servis

Star ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Star Teknik Servisi


Star Servis Arıza Kayıt

Bilecik Burdur Kars Sakarya


Sektör deneyimine sahip STAR Makine, profesyonel vakum ve halı makineleri üretimi ve ihracatı yapan şirkettir. Vizyoner şirket, 2000 yılı başlarından itibaren profesyonel temizlik makineleri üretimine başlamış ve STAR markası ile elektrikli süpürge ve halı yıkama makineleri grubunda ürün yelpazesini genişletmiştir. STAR servisi, tüm endüstriyel temizlik makinesi çeşitlerinin tamiri ve bakımını üstlenmiştir.


Türüne Göre Endüstriyel Temizlik Makineleri


Endüstriyel temizlik oldukça geniş bir sektör ve amacına, kullanılacağı zemine göre farklı tasarımlar mevcuttur. Genel bir sıralamada aşağıdaki ürün grupları yer alır


- Soğuk su basınçlı yıkama makineleri
- Ağır hizmet tipi basınçlı yıkama makineleri
- Sıcak basınçlı buharlı temizlik makineleri
- Zemin süpürme ve yıkama makineleri
- Kuru buharlı temizlik ekipmanları
- Zemin parlatma makineleri


STAR Endüstriyel Süpürgeler Arıza Yapar mı?


Endüstriyel süpürgeler evsel süpürgelere kıyasla daha güçlü ve daha fazla fonksiyonu bir arada bulundurabilirler. Buna karşılık neredeyse hemen her gün çalışırlar. Makinenin çalışmamasının veya düşük performansının birçok nedeni vardır: Kirli bir toz filtresi, hortum çatlakları veya mekanik bir problem olabilir. Ticari temizlik makinesi arızaları en uygunsuz zamanlarda meydana gelebilir ve bu olduğunda temizleme makinenizin hızlı bir şekilde tamir edilebileceğini bilmeniz gerekir. Son derece deneyimli STAR süpürge servisi ekibimiz, makinelerinizin arızalarını gidererek iyi performans göstermesini ve ihtiyaç duyduğunuz an için hazır olmasını sağlar.


STAR Endüstriyel Süpürge Bakımı


Endüstriyel süpürge ve diğer temizlik ekipmanlarında yüksek performansı korumak ve arızaları önlemek için düzenli bakım planı yapılması önemlidir. STAR özel servisi, profesyonel halı temizleme makineleri, zemin süpürgeleri, yer süpürme kurutma makineleri veya endüstriyel yer parlatıcıları dâhil olmak üzere tamir ve bakımında uzmanlaşmış deneyimli personele sahiptir. STAR teknik servisi ekibimiz, sorunları ortaya çıkmadan önce önlemek için gerekli araç, bilgi ve becerilerle donatılmıştır. Bakım hizmetleri, planlı bir bakımın parçası olarak sunulur, bu şekilde ekipmanlarınızın verimli bir şekilde çalıştığından her zaman emin olabilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin