Aura Teknik Servis

Aura Eşya ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Aura Teknik Servisi


Aura Servis Arıza Kayıt

Ağrı Düzce Elazığ Kahramanmaraş


Klimalar mevsimsel olarak ihtiyaç duyulan ısının elde edilmesinde bizlere destekte bulunan ürünlerdir. Ev ve iş yerlerinde sıklıkla yer açılmakta olan klimaların düzenli olarak bakım hizmetinden yararlanmaları son derece önemlidir.


Aura markası kaliteli seçimler ile sizlere farklı klima modellerini sunuyor. Bu model seçimleri arasından sizin için en uygun olanı tercih ederek ürünü ev ya da iş yeriniz için satın alabilirsiniz. Aura markasına sahip olan klima arızalarında ise Aura servisi hizmetini alarak ürün performansı için önemli olan bir tercihe yer açabilirsiniz. Ürün bakım ve onarımında yararlanabileceğiniz Aura servis hizmetlerinde aynı zamanda ürünün ömrünü uzatan uygulamalara da yer açılır.


Aura Klimalar Neden Arızalanır?


Aura markasına sahip olan klimanızda farklı nedenlere bağlı olarak arızalanmaları ile karşılaşabilirsiniz. Sesli çalışma sorununun yanı sıra istenen ısının ya da soğutmanın gerçekleşmemesi, ikaz ışıklarının yanması ya da hiç çalışmama gibi farklı sorunlar meydana gelebilir. Bu sorunların giderilmesinde konusunda uzman olan kişilerden destek alınması son derece önemlidir. Uzman kişiler markanın ürünleri ile ilgili detaylı bilgiye sahip olup çözümü konusunda kısa sürede de sizde destek olacaktır.


Aura klima servisi hizmetini sadece arıza durumlarda değil özellikle senelik bakım periyotlarında da yer vermeniz klimanızın hem performansını etkiyecek hem de ömrünü uzatacak olan seçimdir.


Aura Servisinden Ne Zaman Yararlanılır?


Aura teknik servisi hizmet alımında klima bakım işlemine senede en az bir defa yararlanabilirsiniz. Bakım hizmetinde hem gerekli olan fitre temizleme ve diğer tüm detaylar incelenirken hem de aşınan ya da sıkıntı yaratabilecek olan parça değişimleri yapılır. Aura özel servisi hizmetini bakım ve onarım işlemleri için tercih edebilirsiniz. Bu hizmet ile beraber ürün performansı ve ömrü artacaktır.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin