Sinbo Teknik Servis

Sinbo ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Sinbo Teknik Servisi


Sinbo Servis Arıza Kayıt

Bayburt Çankırı Kırklareli Kütahya


Sinbo markası kaliteli ve uygun fiyat seçimine sahip olan elektrikli süpürge ürünleri ile bilinen markadır. Sinbo elektrikli süpürge seçiminiz ile ev ya da iş yeri temizliğinize rahatlıkla yer açabilirsiniz.


Sinbo elektrikli süpürge ürününüzde karşılaştığınız arızalar sonrasında Sinbo servisi ile irtibatta geçerek ürün arızasının çözüme ulaştırabilirsiniz. Ürün arızasının giderilmesi sonrasında yıllar boyunca aynı ürün kullanımına yer vermenin de avantajını elde edebilirsiniz.


Sinbo Süpürgeleri Neden Arızalanır?


Elektrikli süpürge üretici firmaları arasında yer alan Sinbo kaliteli seçime yer vererek ekonomik çözümler sunan ürünleri üretiyor. Tüm elektrik süpürge markalarında yer alan sorunlar Sinbo markasına sahip olan elektrikli süpürgelerde de gözlemlenebiliyor.


Filtre sorunlarının yanı sıra emiş gücünün azalması gibi sorunların yanında ürün kullanımına bağlı olarak da gerçekleşen bazı sıkıntılar meydana gelebilir. Bu sorunlardan bazıları elektrikli süpürge borusunda tıkanıklık, kırılma ya da yırtılma gibi problemlerdir. Sinbo süpürge servisi hizmetini alarak sizde ürününüzü aynı performans ile kullanmaya devam edebilirsiniz.


Sinbo özel servisi hizmeti alarak konusunda uzman olan kişilerden yararlanmanın ayrıcalığını da elde edebilirsiniz. Uzman teknik servis ürün arızasında sorunun sebebini hemen belirleyerek çözüme ulaşır. Bu sayede yeni bir elektrikli süpürge edinmenize de gerek kalmadan bütçenize de katkı sağlayabilirsiniz. Özel teknik servis hizmetinden yararlanarak tüm Sinbo model elektrik süpürge arıza çözümlerine ulaşabilirsiniz.


Sinbo Süpürge Arızasından Teknik Servis Hizmeti


Sinbo elektrikli süpürgenizde yaşanan arızalar farklı nedenlere bağlı olarak yaşanabilir. Bu arızalar yanlış kullanım, alınan darbelerin yanı sıra ürün içinde görülen elektrik kaynaklı ya da mekanik kaynaklı sorunlar olabilir. Sinbo teknik servisi hizmetinden yararlanarak ürün arızasının giderilmesi mümkün olur. Bu işlemin gerçekleşmesi ile beraber ürününüzü daha uzun yıllar boyu kullanmanızda mümkün olur.


Sinbo süpürge servisi firmalarının fiyatlandırmaları seçeceğiniz firmanın fiyatlandırma politikalarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Fakat fiyatları belirleyen en temel detaylar arasında yaşadığınız arızanın türü ve arızalanan ürünün modeli gibi detaylar yer almaktadır. Her ürünün arızası bir diğerinden farklı olabileceği gibi her arıza ve her cihaz modeli için uygulanacak olan bakım ve onarım çalışmaları da birbirinden farklı olabilmektedir.


Sinbo teknik servisi firmaları arasından seçim yapacağınız zaman fiyat karşılaştırması yaparken tek kıstasınızın fiyatlandırmalar olmaması gerekmektedir. Firmanın uygun fiyatlı hizmetlerini aynı zamanda kaliteli bir şekilde sizlere sunuyor olması da önemlidir. Özellikle yedek parça kalitesi ve personelin deneyimli olması gibi detaylara son derece dikkat etmelisiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin