Dyson Teknik Servis

Dyson ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Dyson Teknik Servisi


Dyson Servis Arıza Kayıt

Ağrı Bitlis Çorum Siirt


Dyson, işlevsel özelliklere sahip ve ekonomik fiyat seçenekleriyle dikkat çeken ürünler üreten bir firma olarak ön plana çıkmaktadır. Dyson tarafından üretilen süpürgeler ise markanın en fazla tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır. Fakat tüm diğer markalarda olabileceği gibi Dyson markalı süpürgelerde de belirli arızalar ile karşılaşabilmeniz mümkündür.


Dyson Profesyonel Teknik Servisi Hizmetleri


Dyson markalı süpürgelerde arızalar ile karşılaştığınız zaman vakit kaybetmeden Dyson servisi hizmetleri sunan firmalardan yararlanmalısınız. Bu tür firmalar sorunlarınızı en kısa sürede çözerek sizleri çözüme kavuşturabilecek yeterliliğe sahiptir. Fakat özel teknik servisi hizmeti sunan firmalar arasından seçim yapacağınız zaman bazı özel detaylara da dikkat etmelisiniz.


Teknik servis firmalarını seçerken ilk olarak bu firmaların garantili hizmet veriyor olmasına özen göstermelisiniz. Ayrıca müşterileri tarafından olumlu yorumlar alamayan ve yedek parça ihtiyacı olduğu zaman kalitesiz yedek parçalar ile hizmet sunabilecek olan firmalardan da uzak durmalısınız. Dyson süpürge servisi hizmeti sunan firmalar arasında fiyat karşılaştırması yapmanız da gerekebilir.


Dyson Süpürgeler Ne Zaman Teknik Servise Götürülmelidir?


Dyson teknik servisi firmalarıyla anlaşmadan önce yapılacak işlemler ile ilgili sizden onay alınması gerektiğini de firmalara net bir şekilde belirtmelisiniz. Bazı firmalar onayınız olmadan onarım çalışmalarını sergileyerek sizlerden yüksek fiyatlar talep edebilmektedir. Bu sebeple, Dyson özel servisi firmalarını seçerken bu detayı da atlamamanız gerekmektedir.


Dyson süpürgelerinizi sadece arıza yaptığı zaman teknik servise götürmeniz hatalı bir davranış olabilir. Süpürgeler, düzenli bakım gerektiren elektronik cihazlar arasında bulunmaktadır. Cihazlarınızı ilk günkü performansıyla kullanmak isterseniz ve daha güvenilir bir şekilde çalışmasını isterseniz teknik servis firmalarından bakım hizmetlerini de almayı deneyebilirsiniz. Bakımı düzenli yapılan süpürgelerinizi uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin