Dupereco Teknik Servis

Dupereco ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Dupereco Teknik Servisi


Dupereco Servis Arıza Kayıt

Erzurum Kırıkkale Muş Zonguldak


Endüstriyel zemin süpürme makineleri üreticisi olan Depureco, verimli, basit kullanılabilir, çevre dostu ve ekonomik ürünleri ile bilinirliği yüksek bir İngiliz markasıdır. Ürün serisinde, otuzdan fazla ürün modelini kaplayan temizlik makinesi, kurutucu, süpürücü, yüksek basınçlı yıkama makineleri ve endüstriyel süpürgeler bulunur. Temizlik endüstrisinde müşteri alışkanlıkları ve beklentilerine yönelik profesyonel ekipmanlara sahiptir.


DEPURECO Endüstriyel Süpürgeler Neden Arıza Yapar?


Özellikle geniş alanlara sahip ticari işletmelerin, kurum ve kuruluşların temizlik çözümü için tercih ettiği Depureco oldukça sağlam ve uzun ömürlü endüstriyel süpürgeler üretir. Tüm işletmeler için oldukça faydalı, vazgeçilmez temizleme araçlarıdır. Zaman içerisinde kullanım süresi ve çalışma şartlarına bağlı olarak, endüstriyel süpürgeler çeşitli arızalar gösterebilir ve bir Depureco teknik servisi bakım ihtiyacı olabilir. Çoğu zaman, sorun süpürge filtrelerinin tıkanmasıdır.


Daha büyük alanlar etkili temizlik için düşük basınçlı yüksek su akışı gerektirir. Dikkate alınması gereken bir diğer unsur suyun sıcaklığıdır. Buharlı yıkayıcılar daha az enerji ile derin temizlik sağlayabilir. Yapışkan kir içeren daha küçük yüzeyler için yüksek basınç ve daha düşük akış hacmi, dar bir alanda daha güçlü bir temizliğe olanak tanıdığından en iyi yöntem olacaktır. Depureco süpürge modelleri için ayrıntılı bir kullanım kılavuzu sunar, fakat daha detaylı bilgi almak için Depureco teknik servisi birimimizi arayabilirsiniz.


Depureco Süpürge Servis ve Bakımı


Buharlı temizleyiciler, endüstriyel süpürgeler, zemin yıkayıcı-kurutucusu, zemin süpürücüler, kuru buharlı temizleyiciler ve döner zemin parlatıcıları gibi farklı işlevlere sahip tüm modeller için Depureco süpürge servisi hizmetleri sunuyoruz. Herhangi bir arıza veya sorun için bizi arayabilirsiniz. Bununla birlikte Depureco süpürge arızalarının önüne geçmek için düzenli bakım yapılmasını öneriyoruz. Düzenli bakım, temizlik makinelerinizin ömrünü uzatabilir ve optimum temizleme performansı vermesini sağlar. Yüksek eğitimli Depureco özel servisi teknisyenlerimiz, temizlik makinelerinin bakımını bir kereye mahsus veya devam eden bir servis bakım sözleşmesinin akdi olarak yapabilirler.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin