Tronic Teknik Servis

Tronic ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Tronic Teknik Servisi


Tronic Servis Arıza Kayıt

Aksaray Çanakkale Kütahya Mersin


1978 yılında kurulan İspanya merkezli Tronic Elektronika, ısıtma ve soğutma alanında elektronik ekipman tasarlayan ve üreten inovativ bir girişimdir. Distribütörler aracılığı ile Türkiye'de satışı yapılan Tronik markası, geniş ve donanımlı Tronik klima servisi tarafından da desteklenmektedir. Klima tamir ve bakım servisi, ürünlerin servis sürecinde kaliteyi garanti altına alan üretim süreci, satın alma ve kullanım ömrü boyunca müşteriye eşlik etmesini sağlar.


En Doğru Ev Tipi Klima Nasıl Seçilir?


Dört ana tip evsel tip klima ünitesi ve ısının giderilmesi ilkesine göre çalışan sistemler vardır. Merkezi bir ev kliması veya kanalsız mini split bir klima seçtiğinizde, Tronik klima teknik servisi, üniteyi sizin için boyutlandırarak soğutma gereksinimlerinizi tam olarak karşılar. Bununla birlikte, verimlilik seviyeleri, estetik ve rahatlık sunma konusunda sonuçlar kişiye göre değişebilir. Satın almadan önce bazı göz önünde bulundurulması gereken konular olabilir:


- Kaç odayı soğutmak istiyorsunuz? Tüm evi, birden fazla odayı veya tek kişilik oda mı?
- Kanal döşemesi veya dış kompresör ünitelerini monte edebilir misiniz?
- Verimlilik ne kadar önemlidir? Sisteminizin verimlilik sınıfı ne kadar yüksek olursa, o kadar az enerji harcar.


En doğru klima sistemini seçerken uzman bir klima tamir ve bakım teknik ekibinden destek almak her zaman iyi bir fikirdir.


Enerji Verimliliği Yüksek Klima Modeli Satın Almaya Değer mi?


Daha yüksek verimli birimlere geçmek uzun vadeli bir yatırımdır. Mevcut klima modeliniz 10 yaşını geçmişse, yüksek verimli bir klima ile değiştirerek, enerji maliyetinde % 20 - % 40 tasarruf edebilirsiniz. Orta yaşlı mevcut klima sisteminizi daha verimli kullanmanız da mümkündür: Yıllık servis bakım hizmeti alarak, filtrelerinizi düzenli olarak temizleyip değiştirerek ve programlanabilir bir termostat kullanarak tasarruf edebilirsiniz.


Tronik klima özel servisi, ihtiyaçlarınıza uygun boyut ve donanım türünü değerlendirebilir. En yeni teknolojiler ve enerji verimli klima sistemleri hakkında bilgi ve deneyimlerine güvenebileceğiniz harika bir teknik ekip ile çalışır.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin