Immergas Teknik Servis

Immergas Eşya ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Immergas Teknik Servisi


Immergas Servis Arıza Kayıt

Kars Kırşehir Kocaeli Mardin


İmmergas markasına sahip olan ürün seçimlerine yer vererek sizde kaliteli tercihi seçmenin avantajlarını elde edebilirsiniz. Klima, kazan, kombi, boyler gibi ürün listesinde bulunan seçimlerden ihtiyacınıza uygun olanları hem ev hem de iş yerinizde değerlendirebilirsiniz. İmmergas markasında sahip olan ürünlerin arıza ve bakım işlemlerinde ise İmmergas servisi hizmetinden yararlanarak ürünü yıllar boyu aynı performansta kullanmaya devam edebilirsiniz.


İmmergas Ürünleri Neden Arızalanır?


İmmergas kombi ürünlerinin diğer tüm kombilerde olduğu gibi periyodik bakıma ihtiyaçları vardır. Bakım hizmeti ürünün performansına etki ederken aynı zamanda arızalarının da minimum düzeye inmesine destek olur. İmmergas kombi servisi hizmetinden yararlanarak bakım ve onarım hizmetini edinebilirsiniz.


İmmergas klimalarında yaşanabilecek soğutma ya da ısıtma problemlerinin yanı sıra ürün çalışmaması ya da sesli çalışma gibi arızalar görülebilir. Bu arızaların çözümünde İmmergas klima servisi hizmetini alarak sorun çözüm bulabilirsiniz.


İmmergas kazanlarında kullanım kaynaklı ya da farklı birçok nedene bağlı olarak ısıtma problemleri yaşanabilir. Bu problemlerin çözümünde ise İmmergas kazan servisi hizmeti alınarak hem arıza çözümü hem ürün bakımı gerçekleştirilebilir.


İmmergas boyler ürününüzde yaşanan arıza ya da bakım hizmeti için İmmergas boyler servisi hizmetini alabilirsiniz. Ürün bakımına düzenli olarak yer vererek ise bu arızaların minimuma inmesini sağlamanız da mümkün.


İmmergas Ürünlerinde Teknik Servis Hizmeti


İmmergas ürünlerinin düzenli olarak bakıma ihtiyaçları vardır. Senede en az bir defa yapılacak olan bakım hizmeti sonrasında arızalar ile karşılaşma riskiniz düşecektir. İmmergas teknik servisi hizmetini alarak uzman kişilerden destek almanın avantajını elde edebilirsiniz. İmmergas özel servisi ürün arızalarında değişmesi gereken parçalarda ise orijinal tercihe yer açarak ürün performansını olumlu etkileyecek olan işleme yer verir.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin