Fagor Teknik Servis

Fagor ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Fagor Teknik Servisi


Fagor Servis Arıza Kayıt

Ağrı Aydın Bilecik Yozgat


Fagor markası 60 yılı aşkın bir süredir endüstriyel makineler üreten ve bulaşık makinesi, fırın, çamaşır makinesi gibi ürünlerde kalitesi ile adından söz ettiren bir markadır. Markaya ait ürünler uzun ömürlü ve dayanıklı olması nedeniyle Türkiye’de de en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Markanın Fagor beyaz eşya servisi kolay ulaşılması ve arızalara anında müdahale etmesi nedeniyle ürünlerin tercih edilmesinde etkili olmakta. Türkiye’nin her köşesinde bir şubesi bulunan servis ağı markanın ayırt edici en önemli kriterlerinden birisidir.


Neden Fagor Servisi Tercih Etmelisiniz


Her şeyden önce dürüstlük ilkesi ile hareket eden Fagor özel servisi vermiş olduğu hizmette müşteri memnuniyeti ilkesini ön planda tutar. Yasa ve kurallara uygun haraket eden ve servis hizmetini müşteri odaklı sürderen Fagor Servisi, arıza çözümlerinde müşterileri ile görüş alışverişinde bulunur ve müşteri açısından en doğru kararın alınmasını sağlar. Alanında uzman bir kadro ile servis hizmeti sunduğu için her makinenin en küçük parçasına kadar teknik bilgiye sahip elemanlarca arıza tespiti kolayca yapılır ve çözüm üretilir.


Ürün Tamirinde Orijinal Fagor Yedek Parça mı Kullanılıyor


Fagor marka ürünlerin tamirinde orijinal yedek parça kullanılır. Cihazın üstün performans ile çalışması ve arızanın tekrar etmemesi için mutlaka orijinal yedek parça kullanılması gerekir. Bu bilinçle hareket eden Fagor teknik servisi çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ya da fırın arızalarında yüzde yüz orijinal parça kullanarak cihazın ömrünü uzatır.


Fagor Marka Ürünler için Bakım Hizmeti Veriliyor mu


Evde ya da başka bir alanda kullanılan ürünlerin bazı aksamları kullanıma bağlı olarak yıpranabilir. Yıpranan parça değişmediği zaman daha büyük arızaların kapısı açılmış olur. Elektrikli eşyalarınızın bakımını düzenli olarak yaptırdığınızda hem performansı yükselmiş olur hem de daha uzun süre kullanırsınız. Bunun yanında bakım sonrası, cihazın elektrik tüketimi de önemli ölçüde azalır.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin