Profilo Teknik Servis

Profilo ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Profilo Teknik Servisi


Profilo Servis Arıza Kayıt

Edirne Elazığ Sakarya Şırnak


Küresel markalar, dünyanın her yerindeki hedef kitleleriyle eşit mesafede olmasına rağmen, ulusal alanda her biri tüketicilerle güçlü bir ilişki içindedir. 1976 yılından beri Türk tüketicisine pratik, kullanımı kolay beyaz eşyalar sunan markanın Profilo teknik servisi sadık kullanıcılarının hizmetindedir. Profilo, (Bosch ve Siemens'in yanı sıra Gaggenau, Neff, Thermador, Balay, Profilo, Constructa, Pitsos, Coldex ve Zelmer ile birlikte) global şirket BSH Hausgerate çatısı altında faaliyetlerini sürdüren cihaz üreticisidir. Beyaz eşya, süpürge, TV, klima ve kombi çeşitleri ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.


En Yaygın Profilo Beyaz Eşya Servisi


Beyaz eşya konusunda küçük bir araştırma yapanlar bilir ki Profilo beyaz eşyalar kullanımı en pratik, en verimli ve en dayanıklı ev cihazlarıdır. Müşteri memnuniyetinin diğer unsuru ise yaygın Profilo beyaz eşya servisi ağıdır. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi veya buzdolabı herhangi bir arıza yaptığında çok yakınınızda bir Profilo servisi bulabilmenin rahatlığını yaşarsınız. Türkiye'nin her yerinden iletişime geçebilirsiniz, size aynı gün teknik servis hizmeti sağlayabiliriz.


En İyi Profilo TV Teknik Servisi


Profilo görüntü teknolojileri dünyasında çok büyük yol kat etti ve şu anda LED TV, OLED TV, UHD ve Smart TV modelleri ile tüketici tercihlerinde ilk sıralardadır. Bir Profilo TV uzun yıllar sorunsuz çalışabilir, nadiren olabilecek her türlü sorun için ise Profilo TV servisi teknik uzmanlığı ile yanınızdadır.


Uzman Profilo Süpürge Servisi


Profilo elektrikli süpürgeler kullanıcısına çeşitli alternatifler sunar; toz torbalı süpürgeler, torbasız süpürgeler, dikey süpürgeler veya ıslak-kuru süpürgeler. Profilo süpürge servisi her tip elektrikli temizlik makinesi çeşitleri için gerekli teknik alt yapıya sahiptir.


Profesyonel Profilo Kombi Servisi


Kombi arızalarının kaynağı, su tesisatı, elektrik kaynağı veya doğalgaz bağlantıları olabilir. Sistem kombinasyonundaki en küçük bir sorun daha büyük arızalara neden olmadan profesyonel bir müdahale edilmesi gerekir. Düzenli kombi bakımı ile sistem işleyişindeki aksaklıkların çoğu önlenebilir.


Profesyonel Profilo Klima Servisi


Klima sistemleri yüksek mühendislik ürünleridir. Bu ileri teknoloji cihazların üretimi kadar olası arızalarda cihazı tekrar normal performansına döndürmek için gerekli teknik bilgi donanımının da olması gerekir. Profilo klima servisi teknik ekibimizin yeteneklerine güvenebilirsiniz.


Profilo özel servisi olarak, daha iyi hizmet için varız. Amacımız, Profilo ürünleriniz ve sistemleriniz için size istisnai hizmetler sunmaktır. Cihazlarınızla ilgili herhangi bir zamanda sorun yaşarsanız, yardım etmeye hazırız. Bizi tercih ederseniz, müşteri hizmetleri ekibimize ulaşmaktan çekinmeyin.7/24 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin