Pioneer Teknik Servis

Pioneer ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Pioneer Teknik Servisi


Pioneer Servis Arıza Kayıt

Balıkesir Çankırı Karaman Kırşehir


Dünyaca ünlü markalardan olan Pioneer, elektronik eşya üretiminde en iddialı olan markalar arasında da yer almaktadır. Pioneer televizyonlar da pek çok kişi tarafından ilk tercih edilen televizyon modelleri arasındadır. Fakat televizyonlar hassas cihazlar oldukları için arıza yapabilirler. Pioneer televizyonlarınız arıza yaptığı zaman vakit kaybetmeden Pioneer TV servisi hizmetlerinden destek almanız gerekmektedir.


Pioneer Televizyonlar Neden Arıza Yapar?


Pioneer markalı televizyonlar genellikle uzun süreli kullanımlara bağlı olarak ortaya çıkan sorunlardan dolayı arıza yapabilmektedir. Fakat elektrik akımındaki sorunlar, fiziksel darbeler ve bakımsızlık gibi durumlardan dolayı da televizyonlarınızda arıza meydana gelebilmektedir.


Televizyonlarınız arıza yaptığı zaman çalıştırmaya devam etmeniz son derece sakıncalı olabilmektedir. Arızalı şekilde kullanılan televizyonlarda kalıcı hasar meydana gelebilir. Bu durum teknik servislerin cihazınızı onarabilmesini de engelleyebilmektedir.


Pioneer Televizyon Servisi Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?


Pioneer TV servisi hizmetleri sunan özel teknik servis firmaları arasından seçim yapacağınız zaman markanın ürünleri konusunda tecrübe sahibi olan firmaları tercih etmelisiniz. Güvenilir hizmet sunan firmaları tercih ederken aynı zamanda müşterilerinden olumlu yorum almış olan firmaları da göz önünde bulundurmalısınız.


Televizyonunuzda meydana gelebilecek arızalar için bazı özel durumlarda yedek parça ihtiyacı ortaya çıkabilir. Yedek parça gerekecek durumlarda firmaların orijinal ve kaliteli yedek parçalar ile hizmet sunuyor olması son derece önemlidir. Aksi takdirde kalitesiz yedek parçalardan dolayı televizyonunuzda yaşanan arıza kendisini tekrar edebilmektedir.


İlk günkü performansıyla çalışabilecek televizyonlarınızı sizler için hazır hale getiren Pioneer TV servisi firmalarını sadece televizyonunuz arıza yaptığı zaman değil aynı zamanda bakım ihtiyacı hissedildiği zamanlarda da tercih etmelisiniz. Bakımı yapılan televizyonlarda meydana gelebilecek arızalar önceden tespit edilebilmektedir.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin