Indesit Teknik Servis

Indesit ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Indesit Teknik Servisi


Indesit Servis Arıza Kayıt

Çanakkale Isparta Kars Kastamonu


İtalyan markası INDESIT, elektrikli ev aletleri üreticilerinden biridir. Çamaşır makinesi, çamaşır kurutucu, bulaşık makinesi, buzdolabı, süpürge, ocak, fırın, davlumbaz gibi birçok ev eşyası ürün grubuna sahiptir. Indesit teknik servisi beyaz eşya, süpürge, kombi ve klima arızaları söz konusu olduğunda size hızlı ve kaliteli hizmet verebilir. Tüketici memnuniyetine çok önem veren INDESIT beyaz eşya, süpürge, kombi, klima grubu için özelleştirilmiş indesit beyaz eşya servisi, indesit süpürge servisi, indesit kombi servisi, indesit klima servisi birimlerimiz ile büyük bir hizmet ağına sahibiz.


INDESIT Beyaz Eşya Servisi - INDESIT Beyaz Eşya Tamiri ve Bakımı


Hayatı kolaylaştıran buzdolabı, fırın gibi cihazları, sistemleri güvenilir olmuşsa, sorunsuz çalışıyorsa veya özellikle model ve özellikleri seviyorsanız, tamir ettirmek en iyi seçenektir. Indesit beyaz eşya servisi sizin için birçok cihazın tamir ve bakımını yapabilir.


- INDESIT buzdolabı tamiri: Teknisyen, elektrikçi ve tesisatçı ekibimiz, en gelişmiş buzdolabı ve soğutucu cihazları tamir etme konusunda uzmandır. Bilgili tamir teknisyenlerimiz, geniş, orijinal parça envanterine erişebilir. Bu nedenle buzdolabı tamirinizin hızlı ve doğru bir şekilde tamamlandığından emin olabilirsiniz.
- INDESIT fırın tamiri: Evsel veya ticari fırın çeşitleri, doğal gaz/sıvı gaz ve elektriğin tehlikeli karşılaşmalarının mucizevî sonucudur. Bu hassas sistemler, karmaşık olduğu kadar güvenli bir şekilde tamir edilmeli ve bakımı yapılmalıdır. Indesit tamir ve bakım servisi birimimiz tüm eski ve yeni model fırınlar ve ocaklar için güvenli çözümler sunar.
- INDESIT bulaşık makinesi tamiri: Bulaşık makineniz kalıcı kötü koku, temiz yıkamama, su almama/boşaltmama, nemli bırakma gibi işaretler veriyorsa mutlaka teknik bir sorun vardır. Indesit teknik servisi ekibimiz arıza tespiti, tamir ve bakım çalışmaları ile durumu kontrol altına alacaktır.
- INDESIT çamaşır makinesi/kurutucu tamiri: Çamaşır makinesi ve kurutma makinesi gürültü, sarsıntı, kalıcı koku, pilot anahtarın çalışmaması, kontrol paneli sorunları, kapatılamayan kapak gibi sorunlar çıkarabilir. Indesit beyaz eşya servisi personelimiz tüm yıkayıcı/kurutucu modelleri için yetkin ve deneyimlidir.


INDESIT Süpürge Servisi


INDESIT elektrikli süpürgeler, çoğu zaman kullanıcı hatası veya çevresel etkenlerden dolayı arıza yapabilir. Zayıf emiş gücü, hortum kaçakları, ani kapanma gibi bazı sorunlar yaşanabilir. INDESIT süpürge servisi teknisyenlerimiz şikâyetiniz üzerine cihazınızı inceleyecek, gerekli tamir ve bakım aşamaları ile elektrikli süpürge performansını tekrar normale döndürecektir.


INDESIT Kombi servisi - Kombi Tamiri ve Bakımı


Düzenli kombi bakımı ile kombi arızalarının önüne geçebilirsiniz. INDESIT kombi servisi bakımı şu aşamaları içerir:


- Su basıncı ve kalitesi kontrol edilir, gerekirse genleşme kabına yeniden basınç uygulanır. Ayrıca tüm sistem filtreleri temizlenir ve tüm su bağlantıları ve hidrolik düzenekleri kontrol edilir.
- Gaz basınçları (giriş ve brülör basınçları) ve herhangi bir güvenlik cihazının çalışması kontrol edilir. Ayrıca gaz sızdırmazlık testi yapılır.
- Özellikle bacalı kombi modellerinde baca bütünlüğü kontrol edilir ve yanma analizi yapılır. Ayrıca, cihaz contaları, havalandırma ve baca sonlandırmaları kontrol edilir.
- Kombiyi besleyen elektriğin güvenli olup olmadığı kontrol edilir.


Kombi, kazan, şofben ve termosifon tamirine ihtiyacınız olursa, bizi 7/24 arayabilirsiniz.


INDESIT Klima Servisi


Klima sistemi arızaları çoğu zaman yılın en sıcak günlerinde meydana gelir. Bu nedenle, klima ünitenizin evinizi serin tutmasını sağlamak için INDESIT klima servisi 7/24 hizmet verir. Klima tamirine ihtiyaç duyduğunuzda, kalifiye klima teknisyenleri ekibimiz, split klima, merkezi klima veya duvar/pencere/tavan/salon tipi klima ünitenizin arıza tespiti, gerekirse parça değişimi ve bakımı için hazır olacaktır.


Tüm INDESIT beyaz eşya, süpürge, klima ve kombi cihazlarınızın servis ve onarım ihtiyaçları için bizi arayabilirsiniz. Eşyalarınızın tamirini yapar, doğru şekilde korunmasını sağlarız, böylece güvenilir kalır ve daha uzun bir ömre sahip olurlar!


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin