Hoover Teknik Servis

Hoover ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Hoover Teknik Servisi


Hoover Servis Arıza Kayıt

Bursa Elazığ Eskişehir Ordu


Tüketici dostu beyaz eşya markaları arasında yer alan Hoover, kullanışlı ürünleri ve çözüm odaklı çalışan servis hizmetleriyle başarısını uzun yıllardır devam ettiriyor. Hoover servisi, teknik hizmetler sunmakla beraber, tüketicilerin cihaz seçimi ve bakımı konusunda bilinçlenmesini de sağlamaktadır.


Beyaz Eşyaların Uzun Ömürlü Olması İçin Ne Yapılmalı?


Beyaz eşyaların kullanım kılavuzlarını dikkatlice okumak, beyaz eşyalardan alınan verimi yükseltiyor ve uzun ömürlü olmalarını sağlıyor. Bunun dışında beyaz eşyalar uzun zaman kullanılmayacağı zamanlarda cihazı eko konuma almak, doğru şekilde temizlemek ve bakımını yapmakta beyaz eşyaların ömrünü uzatıyor. Tüketicinin kendi kendine bakım ya da temizlik yapamayacağı beyaz eşya türlerinde ise konusunda uzman Hoover özel servisi, kalifiye ekibiyle birlikte kaliteli hizmet vermektedir.


Beyaz Eşya Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?


Beyaz eşya seçerken cihazın A+ enerji sınıfı olması, ihtiyaca uygun kapasite seçilmesi, markanın ve verdiği teknik hizmetlerin kaliteli olması gibi konulara dikkat edilmesi gerekiyor. Örneğin şarap gibi içecekler için ayrı bir soğutucuya ihtiyaç varsa, soğutucunun hacmi ihtiyacı karşılayan niteliklerde olmalıdır. Hoover şarap dolabı servisi kapasite önerileri, cihaz bakımı ve tamiri için destek alınabilecek özel bir teknik servis. Beyaz eşyalarla ilgili her konuda ve her marka cihazın bakımı ya da arızasında bu servisten destek alınabiliyor.


Neden Hoover Teknik Servisi Tercih Edilmeli?


Beyaz eşya ile ilgili tüm hizmetleri veren Hoover beyaz eşya servisi, tamir konusunda uzman bir ekibe sahip. Servise gelen cihazlarda önce arıza tespiti yapılır ve tüketiciye net bilgi verilir. Tüketicinin talebine göre gerekirse yedek parça temin edilerek arıza giderilir. Hoover teknik servisi tamir sırasında cihaz farklı bir marka olsa bile orijinal yedek parça kullanıyor. Bu nedenle Hoover servisi, teknik destek almak için en profesyonel servistir.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin