Brema Teknik Servis

Brema ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Brema Teknik Servisi


Brema Servis Arıza Kayıt

Elazığ Kahramanmaraş Niğde Tekirdağ


İlgili sektörler için vazgeçilmez olan buz makineleri, farklı şekillerde buz üreten endüstriyel cihazlardır. Sektöre göre istenilen kapasite ve şekilde buz üretebilirler. Piyasada birçok marka ve modeli bulunan buz makineleri kullanım amacına göre özel olarak tasarlanmış makineler olsa da ana fikir hepsinde aynıdır. Her model ve marka buz makinesinin tamir ya da bakımı için Brema özel servisi, teknik hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.


Buz Makinesi Nerelerde Kullanılır?


Buz makinelerinin kullanım alanı akla ilk gelen sektörler olan gıda, turizm ve eğlence sektörü ile sınırlı değildir. Kimya, ilaç, çeşitli laboratuvarlar gibi alanlarda, ticari ya da özel pek çok sektörde, farklı şekillerde buz üreten buz makineleri kullanılmaktadır. Buz makineleri endüstriyel cihazlar oldukları için teknik servis desteği alınması gerekir. Brema servisi, uzun yıllardır sahip olduğu uzman ekibiyle sektör fark etmeksizin talep edilen teknik hizmeti veriyor.


Buz Makinesinin Temizliği Nasıl Olmalı?


Elektronik eşyaların bazıları tüketici tarafından temizlenebilir ve bakımı yapılabilir ancak buz makinesi gibi endüstriyel makinelerin bakımı uzmanlık gerektiriyor. Birçok farklı sektörde kullanılan buz makinelerinin diğer elektronik cihazlarda da olduğu gibi düzenli bakıma ihtiyacı vardır. Buz makinelerinin bakımını sadece uzman servisler yapabilir. Brema buz makinası servisi, buz makineleriyle ilgili teknik konularda hizmet veren uzman bir servistir.


Neden Brema Teknik Servis Tercih Edilmeli?


Profesyonel çalışan bir teknik servis, elektronik cihazların verimini arttırmakla kalmayıp daha uzun süre kullanılmalarını sağlar. Brema teknik servisi, bu makinelerinin bakımını ve arıza tespitini yerinde yapar. Arıza maliyeti hakkında tüketiciye bilgi verir ve gerekirse orijinal yedek parça temin eder. Bakım ya da arıza sorunlarını kısa zamanda çözen Brema servisi, alanında uzmanlaşmış bir servistir ve yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefler.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin