Dijitsu Teknik Servis

Dijitsu ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Dijitsu Teknik Servisi


Dijitsu Servis Arıza Kayıt

Edirne Kahramanmaraş Kilis Şırnak


Dijitsu, pek çok kişinin güvenilir olarak gördüğü ve uygun fiyatlı ürünleri ile dikkat çeken bir markadır. Beyaz eşya konusunda profesyonel çalışmalar yapan Dijitsu özellikle buz makinası ve klima gibi ürünleriyle ön plana çıkmaktadır. Dijitsu markalı olan ürünler diğer tüm markaların ürünlerinde olduğu gibi zaman içerisinde arıza yapabilir. Bu tür durumlar meydana geldiği zaman Dijitsu beyaz eşya servisi hizmeti sunan firmalardan destek almanız gerekmektedir.


Dijitsu Teknik Servisi


Dijitsu servisi olarak hizmet sunan firmalar sayesinde arızalar kısa süre içerisinde kalıcı olarak onarılır ve ürünlerinizi ilk günkü gibi kullanmaya başlayabilirsiniz. Dijitsu TV servisi ve Dijitsu klima servisi hizmetlerinde dikkat etmeniz gereken en önemli kriter ise firma güvenilirliği olmalıdır. Müşterileri tarafından olumlu geri dönüşler almayan ve güvenilir olmayan şekilde hizmet sunan firmalardan sadece uygun fiyatlı olduğu için hizmet almamalısınız.


Teknik Servisi Seçiminin Püf Noktaları


Dijitsu markalı buz makinalarında yaşadığınız sorunlar için de Dijitsu buz makinası servisi hizmeti sunan firmalara başvurabilirsiniz. Bu firmalar aynı zamanda Dijitsu süpürge servisi hizmeti de sunabilmektedir. Dijitsu markası üzerinde uzmanlaşmış olan firmaları tercih ettiğiniz zaman bu markanın üretimi ürünlerin daha yüksek performans ile çalışabilmesini sağlayabilirsiniz.


Ayrıca kullandığınız beyaz eşyaların periyodik bakım gerektirdiğini de unutmamalısınız. Dijitsu teknik servisi hizmetlerinden sadece arıza onarımı için değil, aynı zamanda düzenli bakım hizmetleri için de yararlanabilirsiniz. Dijitsu özel servisi tarafından bakımları düzenli olarak yapılan ürünleri uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Ürünlerin daha güvenilir ve işlevsel özelliklerini sergileyebilecek şekilde çalışmasını sağlayan bu servis hizmetlerini seçerken bütçenizi ve işçilik kalitesini göz önünde bulundurmanız yeterli olacaktır. Arızalı olan ürünlerinizi de çalıştırmamanız gerektiğini unutmamalısınız.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin