ECA Teknik Servis

ECA ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


ECA Servis Teknik Servisi


ECA Teknik Arıza Kayıt

Elazığ Malatya Niğde Şanlıurfa


ECA markasının 1950 yılında başlayan başarı hikâyesinin teması, vizyoner bir bakış açısı ve yaratıcılıktır. Ana düşünce; armatür, vana, gazlı ve elektrikli su ısıtıcıları, seramik sağlık gereçleri, merkezi ve bireysel ısıtıcılar ve klima sistemleri üretimi ile sektör ihtiyaçlarını karşılamaktır. ECA, bir Türk markası olarak büyürken, tüketicideki karşılığı kalite ve saygınlıktır.


ECA Yoğuşmalı Kombi Neden Arızalanır?


ECA yoğuşmalı kombi modelleri; su ısı sabitleme, güvenli otomatik by-pass sistemi, akıllı oda termostatı gibi ileri teknoloji özellikler taşır. Tesisat sorunları, su basınç farklılıkları gibi etkenler her kombi tipi için arıza nedenidir. Kombiler bir iç mekândaki en konforlu ve en tehlikeli cihazlardır ve arızalandığında ECA Kombi Servisi dışında, kesinlikle müdahale edilmemesi gerekir. Cihazınızın normal çalışmasının değiştiğini hissettiğinizde veya ateşleme yapmama, su sızıntısı gibi belirtiler fark ettiğinizde ECA Teknik Servisi desteği istemelisiniz.


ECA Klima Özellikleri ve Arıza Önleyici Tedbirler


- Duvar tipi split klimalar: ECA split klima modelleri, full inverter kompresör ile güçlü, kompakt boyutları hafif ve kullanışlı. A++ verimlilik ile kullanıcı dostu bir performans sergiliyor.
- Salon tipi klimalar: Hem evsel hem de hafif ticari kullanıma yönelik salon tipi klimalar bir oda veya bölümün serinletilmesi için ideal. full inverter kompresör sessiz ve verimli çalışmasını sağlıyor.
- Kaset tipi klimalar: Farklı güç ve ebatlarda bulunan, ticari veya evsel kullanıma uygun kaset klima tipi, A enerji sınıfına ait ve full inverter teknolojisi ile güçlü bir serinletme sağlıyor.


Zaman içerisinde performans kaybının yaşanmaması için yılda bir kez tavsiye edilen ECA Klima Servisi, önleyici klima bakımı, sisteminizin sorunsuzca çalışmasına yardımcı olabilir.


ECA Kazan Genel Sorunları ve ECA Kazan Tamiri


Sıcak su ihtiyacının en önemli tedarikçisi olan kazanlar, zamanla termal korozyon, metal yorgunluğu gibi nedenlerle su sızıntısı, ateşleme yapmama, gürültülü çalışma gibi sorunlar çıkartabilir. Standart ECA Boyler Servisi kurulumu ile montajı yapılmayan veya yıllar boyu hiç bakım yapılmayan kazanlarda arızalanma ihtimali yüksektir. Potansiyel sorunların önlenmesi için yıllık ECA Kazan Servisi bakımı planlamanız önerilir. Maksimum 1 saat sürecek olan kazan bakımı kazan sisteminizi yıl boyu koruyacak performansını da artıracaktır.


ECA Kombi, Klima ve Kazan Arızaları için 7/24 Hızlı Servis


Isıtma ve soğutma sistemlerinde eğitimli, yetenekli ve deneyimli ECA Servisi teknisyenlerimiz ile gereksinimlerinizi karşılayan zamanında hizmet sunmak için çalışıyoruz. 


- Klima montajı, demontajı, tamir ve bakımı
- Kombi montajı, demontajı tamiri ve bakımı
- Kazan kurulumu, demontajı tamiri ve bakımı


Uzmanlık alanlarımızın her biri hakkında detaylı bilgi için ECA Özel Servisi çağrı merkezimizi 7/24 arayabilirsiniz. Sizin için en hızlı, en iyi, en güvenli hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin