Termodinamik Teknik Servis

Termodinamik ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Termodinamik Teknik Servisi


Termodinamik Servis Arıza Kayıt

Antalya Isparta Kahramanmaraş Muş


Kombiler yaşanan bazı sıkıntılar sonrasında ya da düzenli bakım işlemlerinin yapılmaması sonrasında arızalanabiliyor. Termodinamik markası tarafından sunulan ürünler arasında yer alan kombilerde yaşanan sorunlar için ise profesyonel teknik servislerden destek alması önerilmektedir. Termodinamik kombi servisi sunan firmalar arasından seçim yapmanız gerektiği zaman ise bazı detaylara dikkat etmelisiniz. Seçiminizi yaparken sadece arızalar için hizmet sunan değil, aynı zamanda bakım işlemi hizmetleri veren firmaları da seçmelisiniz.


Profesyonel Termodinamik Teknik Servisleri


Termodinamik servisi hizmetlerini sunan firmaları seçerken her zaman konusunda uzman olan personellere sahip firmaları tercih etmelisiniz. Termodinamik özel servisi olan firmalar bu markanın ürünlerine ve arıza ile onarım yöntemlerine tamamen hakim olmalıdır. Böylelikle sorunlar hızlı bir şekilde tespit edilir ve kısa süre içerisinde sorunlarınıza çözüm geliştirilir. Cihazlarda değişim gerektiren parçalar olduğu zamanlarda da kaliteli yedek parçalar ile bu firmalar size destek sağlamalıdır.


Termodinamik teknik servisi firmaları markanın hidrofor, pompa ve kazan gibi farklı ürünlerine de destek vermelidir. Bu tür ürünlere destek veren firmalar diğerlerine göre daha güvenilirdir. Markanın ne kadar fazla ürününe hakimse firmaların o kadar tecrübeli olduğu söylenebilmektedir.


Termodinamik Ürünleri Ne Zaman Bakım İster?


Termodinamik kazan servisi ve Termodinamik hidrofor servisi hizmeti sunan firmalar sayesinde yaşadığınız sorunları en güvenilir şekilde çözebilirsiniz. Ayrıca Termodinamik pompa servisi hizmeti de sunabilen bu firmalar tarafınızdan onay almadan işlem yapmamaktadır. Fakat yine de seçim esnasında bu özelliği de teyit etmeniz tavsiye edilmektedir. Aksi takdirde izniniz olmadan işlem yapabilecek firmalar yüzünden sürpriz sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz.


Özellikle mevsim geçişlerinde arızalanan kombi, hidrofor ve pompa gibi ürünlerinizde daha az sorun yaşamak istiyorsanız düzenli bakım yaptırmanız da tavsiye edilmektedir.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin