Viper Teknik Servis

Viper ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Viper Teknik Servisi


Viper Servis Arıza Kayıt

Osmaniye Trabzon Uşak Van


Viper süpürgeler, ev ve işyerlerinde kullanabileceğiniz dayanıklı ve işlevsel özellikleriyle ön plana çıkan süpürge modelleri arasında yer almaktadır. 1. sınıf kalitedeki malzemelerden üretilen Viper markalı süpürgeler uzun kullanım ömrüne sahiptir. Ancak Viper markalı süpürgelerde diğer markalarda olabileceği gibi bazı zamanlar arızalanabilir. Arıza yapan süpürgelerin vakit kaybedilmeden Viper süpürge servisi hizmeti sunan firmalar tarafından onarılması gerekmektedir.


Viper Süpürgeler Neden Arızalanır?


Arızalı bir şekilde ürünleri kullanmaktan kesinlikle uzak durmalısınız. Arızalı ürünleri kullandığınız zaman ürünlerinize kalıcı hasar verebilirsiniz. Viper süpürgeler elektrik akımındaki sorunlardan, fiziksel darbelerden ve bakımsızlıktan dolayı arıza yapabilmektedir. Bu arızaların önüne geçebilmek için en önemli olan detay bakımının sürekli olarak yapılmasıdır.


Kendi başınıza yapabileceğiniz bakımlar olduğu gibi aynı zamanda profesyonel bir şekilde yapılması gereken bakımlar da söz konusudur. Viper süpürge servisi seçiminizi yaparken profesyonel bir ekibe sahip olan firmaları tercih etmelisiniz. Ayrıca yedek parça gereksinimi olan durumlarda mutlaka kaliteli yedek parçalar ile hizmet sunan firmaları seçmelisiniz.


Viper Yedek Parça Hizmeti Sunan Teknik Servis Firmaları


Kalitesiz yedek parçalar ile hizmet sunan firmalar ürününüzü onardığı zaman aynı arızanın kısa bir süre sonra tekrar ortaya çıkması kaçınılmaz olacaktır. Bu sebeple, firma seçiminizi yaparken o firmanın müşterileri tarafından aldığı yorumlara da mutlaka göz atmalısınız. Doğru firmaları seçtiğiniz zaman kullandığınız ürünün kısa bir süre içerisinde ilk günkü haline gelebilmesini sağlayabilirsiniz.


Viper süpürge servisi firmalarının fiyatlandırmaları değişken olabilir. Bu değişkenlikler arızanın türüne ve onarım için yapılan uygulamaların türüne göre değişebilmektedir. Bir firma ile çalışmadan önce fiyatlandırmaları ile ilgili detaylı bilgi almanız gerekebilir. Aksi takdirde sürpriz faturalar ve sonuçlar ile karşılaşmanız kaçınılmaz olacaktır.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin