Axen Teknik Servis

Axen ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Axen Teknik Servisi


Axen Servis Arıza Kayıt

Ağrı Bartın Konya Niğde


AXEN, Türkiye merkezli elektronik şirketi ATMACA A.Ş.'nin SUNNY TV' den sonra üretime dâhil ettiği yeni TV markası ve üstün özellikler sunuyor. Dinamik, alternatif bir marka olarak son derece beğeni toplayan TV'ler için AXEN teknik servisi, geniş altyapısı ile hizmet veriyor. 1994 yılında elektrikli ev aletleri üretimine başlayan Atmaca Elektronik, imaj yenileyerek, AXEN markası ile 48" ekrandan 218" ekrana kadar LED TV, UYDULU TV ve Akıllı TV'ler üretiyor.


Smart Televizyon Nedir? AXEN Smart TV Arıza Yapar mı?


Smart / Akıllı TV'ler, internete bağlanmak için teknolojik özellikleri olan normal TV'lerdir, bu nedenle internet'e hazır TV olarak da bilinir. Diğer bir ifade ile eğlence için uzmanlaşmış, internet'e bağlı, depolamaya duyarlı bir bilgisayar olan dijital televizyondur. Genellikle Smart TV'ler, Wifi, USB, Bluetooth ve flash bellek kartlarının yanı sıra koaksiyel kablo, HDMI ve diğer ses-video bağlantılarını da destekler.


AXEN Smart TV modelleri, standart özelliklerin hemen hepsini içerir. Teknik olarak özel bir arıza nedeni yoktur. Genel arıza nedenleri, yanlış bağlantılardan, ayarlama sorunlarından, kurulum hatalarından veya çevresel bazı etkenlerden kaynaklanabilir. Herhangi bir TV arızası söz konusu olduğunda, AXEN TV servisi tamir ve bakım için size yardımcı olabilir.


Uydulu Televizyon Nedir? AXEN Dahili Uydu Alıcılı TV Kurulumu Nasıl Yapılır?


Ek bir cihaza gerek kalmadan TV ve radyo kanallarına erişebileceğiniz televizyonlardır. Uydu alıcılı televizyon aldığınız da sonradan bir uydu cihazı takmanıza gerek yoktur. Çanak antenden veya diğer hizmet sağlayıcılardan gelen uydu kablosunu TV arkasında bulunan 'Satelite in' yazan girişe takmanız yeterlidir. Kurulum ve TV ayarları biraz karışık gelebilir. Bu durumda, bir AXEN teknik servisi desteği almanız sorunu çözecektir.


TV'niz sinyal almıyorsa veya görüntü kaliteniz kötü ise sorunu tespit edip düzeltebiliriz. AXEN özel servisi olarak sorularınızı yanıtlayabilir ve mümkün olan en iyi TV izleme deneyimine sahip olmanız için ihtiyacınız olan temel bilgileri sağlayabiliriz. 7/24 bizi arayabilirsiniz!


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin