Regal Teknik Servis

Regal ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Regal Teknik Servisi


Regal Servis Arıza Kayıt

Bursa Diyarbakır Kayseri Nevşehir


Günlük hayatın vazgeçilmezi olan elektronik eşyalar yanlış kullanıldığında ya da bakım yapılmadığında arızalanabilir. Bu gibi durumlarda ise teknik servislerin verdiği hizmetler devreye giriyor. Regal, teknik anlamda son derece profesyonel çalışan bir marka ve birçok farklı elektronik eşyanın tamirini yapabilmektedir. Örneğin tüketici tv arızalarında Regal tv servisi hizmetinden yararlanırken, elektrikli süpürge arızası içinde yine Regal süpürge servisi hizmetlerinden yararlanabilir.


Elektronik Eşya Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?


Elektronik eşya alırken ihtiyaca göre kapasite, program sayısı, ebat, enerji verimliliği, uzun ömürlü olması ve satış sonrası destek garantisi gibi detaylar dikkate alınmalıdır. İhtiyacın dışında kalan özellikler avantaj sağlamayacağı gibi enerji tasarrufuna da engel olabilir.


Kombi Ve Klima Bakımı Nasıl Olmalı?


Elektronik cihazlar çoğunlukla kullanıcı hatalarından kaynaklı arızalanır. Genellikle en sık yapılan hata, cihaz bakımını düzenli yapmamaktır. Tüm elektronik eşyalar için bakım gerekir fakat söz konusu olan kombi ya da klima ise tüketici bilinçli davranmalıdır.


Kombi bakımının yılda muhakkak bir kez yapılması gerekiyor. Regal kombi servisi, düzenli ve dikkatli yapılması gereken kombi bakımı için uzman ekibi ile tüketicilerine profesyonel destek veriyor.


Klimalar için düzenli bakımı bilinçli kullanıcılarda yapabilir ancak detaylı bakım ya da arıza durumlarında Regal klima servisi hizmetlerinden yararlanmak gerekiyor.


Kombi ve klima bakımının düzenli yapılması hayati önem taşır, elektronik cihazların verimini arttırır aynı zamanda da enerji tasarrufuna da büyük katkılar sağlar.


Neden Regal Teknik Servisi Tercih Edilmeli?


Regal kombi, klima, tv ve beyaz eşyalar gibi birçok elektronik cihazın onarımı konusunda garanti veriyor. Farklı marka cihazlarda bile aynı uzmanlı gösteren Regal beyaz eşya servisi, bakım ve onarım konusunda tek adres olmayı hedeflemektedir.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin