Comac Teknik Servis

Comac ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Comac Teknik Servisi


Comac Servis Arıza Kayıt

Artvin Kars Şanlıurfa Zonguldak


Comac markalı ürünler ve özellikle süpürgeler günümüzde insanların en fazla tercih ettiği elektronik ürünler arasında yer alıyor. Comac süpürgeler, kullanım alanlarına ve kişilerin ihtiyaçlarına göre farklı şekillerde üretiliyor. Ancak bu süpürgeler de diğer markaların süpürgelerinde olduğu gibi belirli durumlarda arıza yapabiliyor. Comac süpürgeler arızalandığı zaman ise Comac servisi hizmeti sunan özel firmalardan destek alınması gerekiyor.


Comac Süpürge Servisi


Comac süpürge servisi hizmeti sunan firmaları araştırırken güvenilir hizmet sunan firmalara yönelmeniz gerekebilir. Uzman ekibe sahip olmayan ve müşterileri tarafından olumlu geri dönüşler alamayan firmaları tercih ederseniz arızaların kısa süre içerisinde tekrar ettiğini görmeye başlayabilirsiniz. Kalıcı çözümler için mutlaka Comac özel servisi firmaları arasında araştırma yapmalısınız.


Comac Süpürgeler Neden Arızalanır?


Süpürgeler elektrik akımı kaynaklı sorunlardan, darbelerden ve kullanıma bağlı ortaya çıkabilecek sorunlardan dolayı arıza yapabilir. Fakat süpürgelerin arızalanmasının en büyük sebepleri arasında düzenli bakımlarının yapılmaması yer almaktadır. Periyodik bakımı yapılmayan süpürgeler bir süre sonra işlevsel özelliklerini kaybedebilir. Bu sebeple, Comac teknik servisi hizmetlerinden sadece arıza onarımı için değil, aynı zamanda cihazınızın düzenli bakımı için de yararlanmanız tavsiye edilmektedir.


Arıza yapan süpürgeleri kendi başınıza onarmamalı ve arızalı şekilde kullanmaya da devam etmemelisiniz. Arızalı ürünleri kullanmaya devam ettiğiniz zaman süpürgenizde kalıcı hasara yol açabilirsiniz. Kalıcı hasar oluştuğu zaman bir daha teknik servis hizmetleriyle de onarılamayacak arızalar meydana gelebilmektedir.


Uzun ömürlü olabilecek şekilde tasarlanan ve işlevsel özellikleriyle dikkat çeken Comac süpürgeler günümüzde ev ve işyerlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Sizler de bu süpürgeleri kullanıyorsanız ve teknik servis ihtiyacınız var ise bu detayları göz önünde bulundurarak teknik servisi seçiminizi yapabilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin