Grundig Teknik Servis

Grundig ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Grundig Teknik Servisi


Grundig Servis Arıza Kayıt

Ankara Diyarbakır Samsun Zonguldak


Arçelik A.Ş çatısı altında faaliyetlerine devam eden, verimli, kaliteli ve dayanıklı ürünleri ile beğeni toplayan Grundig, şimdi beyaz eşya, küçük ev aletleri ve eğlence elektroniği alanlarında dünyanın önemli üreticilerinden biri. Grundig servisi dâhil, Dünya çapında 65'ten fazla ülkede 2000'e yakın kişi Grundig için çalışıyor ve tüketicilerinin beğenisini kazanan ürünleri ile milyonlara ulaşıyor.


Ürettiği TV ve radyolarla bütün dünyada tanınan Grundig Intermedia, 1945'te Almanya'da kuruldu. 2007'de Koç Holding'e bağlı beyaz eşya üreticisi Arçelik A.Ş tarafından satın alındı. Grundig ürün portföyünü beyaz eşya sektöründe genişleterek 2013'te 'çok çeşitli tüketici elektroniği' kategorisinde Avrupa'nın tek markası oldu. Grundig beyaz eşya Türk tüketicisi tarafından büyük kabul gördü. Arçelik 2019 yılı raporlarına göre Grundig, beyaz eşya satışlarında % 80’e varan büyüme kaydetti.


Size En Yakın Grundig Beyaz Eşya Servisi


Modern ve şık tasarımları, üstün teknolojisi ve yüksek ürün kalitesi ile yüksek tüketici portföyüne erişen Grundig beyaz eşya grubunda Grundig beyaz eşya servisi olarak hizmet vermekteyiz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, derin dondurucu, bulaşık makinesi ve kurutma makinesi çeşitleri için tamir ve bakım olanağı sağlıyoruz. Tüm Türkiye'ye hizmet sunabilme potansiyeline sahibiz. Size en yakın Grundig teknik servisi için çağrı merkezimizi arayabilir, müşteri hizmetleri temsilcimiz ile size uygun zaman için randevu planlayabilirsiniz.


En İyi Grundig Televizyonlar için En İyi Grundig TV Servisi


Grundig son dönemlerde TV kalitesinde ciddi bir ivme kazandı. LED TV, OLED TV, QLED TV VE 4K Smart TV teknolojilerinde mükemmel televizyonlar üretiyor. LCD ve Plazma TV'ler ise artık üretilmiyor, ancak bu eski TV modelleri için Grundig tv servisi birimimiz hizmet vermeye devam ediyor. Eski veya yeni tüm Grundig TV arızalarının veya sorunlarının tamiri ve bakımı için teknik servis ekibimize güvenebilirsiniz, çünkü en iyi hizmeti sunmak için en iyi teknik uzmanlar ile çalışıyoruz.


Grundig Klima Arıza Nedenleri


- Hatalı sigorta: Klima arızalandığında kontrol edilmesi gereken ilk şeylerden biri devre kesici veya sigortadır. Uzman kişiler harici müdahale edilmemelidir.
- Soğutucu sızıntısı:  Soğutucu akışkanınız uygun seviyede değilse klimanız doğru çalışmayabilir, mutlaka Grundig klima servisi teknisyeni tarafından yeniden doldurulmalıdır. 
- Hasarlı kompresör: Fan kanatları, elektrik bağlantıları veya ateşleme anahtarı arızalandığında, klima cihazınız çalışmaz; sistem üzerinde strese neden olan sorun giderilmelidir.
- Arızalı termostat: Termostat arızalı ise klimanız sürekli olarak açılıp kapanabilir ya da hiç çalışmayabilir. Bu durumda, yeni bir termostat değişimi yapmak gerekebilir.
- Donmuş bobin: Kirli hava filtreleri veya tıkanmış kanallar sisteminizde hava akış sorunlarına neden olabilir ve bu da donmuş bir sargıya neden olabilir.
- İhmal edilen klima bakımı: Klimanızın performansı için periyodik bakım önemlidir. Deneyimli bir teknisyen, olası arızaları oluşmadan önce belirleyebilir. 


Elektrikli Süpürge Arızaları için Etkili Grundig Servisi


Elektrikli süpürgeler, basit bir döngü ile çalışır, fakat çalışma süresi ve kullanım şartlarına bağlı olarak en sık arızalanan ev cihazlarıdır. Süpürge arıza tamirinde uzman olan Grundig süpürge servisi teknisyenlerimiz, detaylı ve titiz bir şekilde çalışır. Elektrik sistemlerini, motoru ve yatakları inceler, tüm hareketli parçaları temizler, hortum ve fırçaları ayarlar, filtreleri kontrol eder ve süpürgeyi normal çalışma standartlarına getirir.


GRUNDIG buzdolapları, derin dondurucular, çamaşır makineleri, elektrikli süpürgeler, çamaşır kurutucular, bulaşık makineleri ve klimalar için tamir ve bakım söz konusu ise Grundig özel servisi ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Size hızlı sorun giderme ve kaliteli işçilik vaat ediyor, yapılan tüm iş ve orijinal parça değişimleri için 1 yıl garanti sunuyoruz!


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin