Wirbel Teknik Servis

Wirbel ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Wirbel Teknik Servisi


Wirbel Servis Arıza Kayıt

Aksaray Bitlis Siirt Sinop


Wirbel markalı ürünler diğer tüm ürünlerde olduğu gibi bazı zamanlarda arızalara yol açabilir. Bu arızaların çözülmesi için ise profesyonel kişilerden destek alınması arızaların giderilmesi için son derece önemlidir. Virbel servisi hizmeti sunan firmalar arasından seçim yapacağınız zaman uzman olan ve gerekli donanımlara sahip olan firmaları seçmeniz üründe aynı arızaların tekrar etmemesi açısından son derece önemlidir.


Süpürge modelleri ile ön plana çıkan Wirbel markasının süpürgeleri arasından size en uygun olan tercihi yapmanız önemlidir. Pek çok farklı markanın ürünlerinde yaşanan sorunlarla karşılaşabileceğiniz bu ürünler için Wirbel süpürge servisi hizmetlerinden yararlanmayı deneyebilirsiniz.


Wirbel Süpürge Arızaları Neden Olur?


Wirbel markalı ürünler pek çok farklı sebebe bağlı olarak arıza yapabilir. Arızaların yaşanması genellikle elektrik akımından kaynaklıdır ya da kullanıma bağlı olarak yaşanan sorunlara bağlıdır. Herhangi bir sebepten dolayı sorun yaşadığınız zaman Wirbel teknik servisi hizmetlerinden yararlanmanız tavsiye edilmektedir.


Wirbel Teknik Servisi Seçiminin Püf Noktaları


Wirbel özel servisi hizmetleri sunan firmalar ile çalıştığınız zaman yaşanan arızaların kısa süre içerisinde çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Sunulan hizmet sonrasında garanti veren Wirbel teknik servislerini de tercih ettiğiniz zaman geleceğe yönelik daha iyi bir çözüm üretmiş olursunuz.


Wirbel teknik servislerinin uzman ve tecrübeli ekibe sahip olması uzun vadede avantajlı duruma geçebilmenizi sağlar. Aksi takdirde uygulanan işlemlerden pek fazla verimlilik alınamaz ve aynı arıza kendisini tekrar etmeye başlayabilir. Ayrıca firmanın yedek parça olarak orijinal ürünlere yer açması da önemlidir. Kalitesiz yedek parçalar ile tamirat yapan firmaları seçerseniz ürününüzde kalıcı hasar meydana gelebilir. Wirbel ürünlerinizin ilk günkü performansı ile çalışmasını istiyorsanız ve sorunların giderilmesini istiyorsanız sizler de Wirbel teknik servisi seçimlerinizde bu detaylara dikkat ederek hareket etmelisiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin