Arisco Teknik Servis

Arisco ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Arisco Teknik Servisi


Arisco Servis Arıza Kayıt

Hatay Kastamonu Ordu Şırnak


Arisco markalı beyaz eşyalar günümüzde en fazla tercih edilen beyaz eşyalar arasında yer alıyor. İşlevsel özellikleri ve dayanıklı yapıları sayesinde pek çok kişinin ilk tercih ettiği markalar arasında yer almayı başaran Arisco, aynı zamanda ekonomik ürünleriyle de dikkat çekiyor. Fakat Arisco markalı ürünlerde de belirli arızalar farklı sebeplerden dolayı meydana gelebiliyor. Kullandığınız ürünlerin arızalandığını düşünüyorsanız veya verimlilik alamıyorsanız Arisco teknik servisi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.


Arisco Özel Teknik Servisi Hizmetleri


Gerektiği zaman yerinde, gerektiği zaman ise özel teknik servis çalışma alanında ürünlerinizi hızlıca onarabilen bu firmalar aynı zamanda ürünlerinizin periyodik bakımlarını da gerçekleştirmektedir. Arisco özel servisi hizmeti sunan firmaları seçeceğiniz zaman güvenilir olmalarına dikkat etmelisiniz. Güvenilir olmayan firmalardan bu hizmetleri aldığınız zaman ürünlerinizdeki arızalar tekrar edebilir.


Arisco Teknik Servisi Firmaları Arasından Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler


Arisco servisi hizmetlerinden yararlanmak istediğiniz zaman firmalar arasında fiyat karşılaştırması da yapmanız gerekebilir. Ancak seçim konusunda sadece fiyatlara bakarak karar vermeniz doğru olmayabilir. Piyasada yer alan ve Arisco ürünleri için özel teknik servis hizmeti sunduğunu söyleyen kalitesiz işçilik ile ürünlerinize zarar verebilecek firmalara denk gelebilirsiniz. Bu sebeple, Arisco beyaz eşya servisi firmaları arasından seçim yaparken uygun fiyatlı ve kaliteli işçilik ile sizlere hizmet sunabilecek firmalara yönelmelisiniz.


Beyaz eşya konusunda uzman olan Arisco servislerinin deneyimli bir ekibe sahip olmasına ve alanında uzman bir ekibe sahip olmasına da özen göstermelisiniz. Arisco markalı ürünleriniz arıza yaptığı zaman çalıştırmaya devam ederseniz daha büyük sorunların meydana gelmesine sebep olabilirsiniz. Bu yüzden herhangi bir sorun yaşadığınız an vakit kaybetmeden Arisco teknik servislerine başvurmalısınız. Böylelikle sorunlarınızın hızlıca çözülürken aynı zamanda ürünlerinizin de ilk günkü gibi güvenilir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin