Calpeda Teknik Servis

Calpeda ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Calpeda Teknik Servisi


Calpeda Servis Arıza Kayıt

Elazığ Kayseri Mardin Zonguldak


Elektrikli pompa sanayiinde önemli bir yere sahip olan Calpeda, geniş ürün yelpazesi ile farklı ihtiyaçlara cevap vermeye devam ediyor. Endüstriyel ve konutlarda kullanım için uygun hidrofor ve pompa modellerine sahip olan marka geniş servis ağı ile müşterilerinin her türlü sorununa çözüm getiriyor. Uzman bir ekiple profesyonel hizmet veren Calpeda servisi hidrofor ve pompalarda ortaya çıkabilecek olası arızalara kısa sürede müdahale ederek, kullanıcıların mağduriyet yaşamasına engel oluyor.


Hidrofor Arızalarında Neden Calpeda Servis Tercih Edilmeli


0,5 kw ile 2000 kw arasında değişen güç potansiyeline sahip olan 2 binden fazla hidrofor modeli ile sektörün en fazla tercih edilen markası olan Calpeda, ürünlerinin kurulumundan bakım ve onarımına kadar her alanda teknik servis hizmeti ile kullanıcılarının yanında oluyor. Markanın farklı modelleri bulunan hidroforlarında görülebilecek olası arızalarda mutlaka profesyonel Calpeda hidrofor servisi ile iletişim kurulmalı ve problemin kaynağının tespiti profesyonel ekip tarafından yapılmalıdır. Amatörce yapılan arıza giderme girişimleri ne yazık ki pompa sisteminde ciddi hasarlara neden olabiliyor. Bu durum hem onarım maliyetini yükseltiyor hem de cihazın ömrünü kısaltabiliyor.


Hidroforlarda Görülen Arızalar Nelerdir?


Hidrofor arızaları modeline göre farklılık gösterir. Calpeda markası tarafından üretilen santrifüj pompalar, çift taraflı pompalar, havuz pompaları, çarklı ve dişli pompalar, dalgıç pompa sistemleri... gibi hidrofor ve pompa modellerinde benzer arızalar görülebileceği gibi farklı arızalar da görülebilir. Hidroforun su basmaması, çok sesli çalışması, hiç çalışmaması, musluklardan hava gelmesi, kendi kendine çalışması gibi problemlerin yanı sıra motor ve diğer elektrik aksamında da problemler oluşabilir. Bu tür sorunların giderilmesi için Calpeda özel servisi tercih edilmelidir.


Calpeda Teknik Servis Bakım ve Onarım Hizmetleri


Mekanlarda daha konforlu su kullanımı sağlayan hidrofor ve pompaların düzenli olarak bakımı yapılmalıdır. Calpeda teknik servisi pompa sistemlerinizin periyodik bakımını uygun fiyatlarla yaparak hem bütçenizi hem de hidrofor sisteminizi koruma altına alır.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin