Subzero Teknik Servis

Subzero ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Subzero Teknik Servisi


Subzero Servis Arıza Kayıt

Amasya Bilecik Burdur Erzincan


Sub-Zero & Wolf, 70 yılı aşkın bir süredir ev tipi soğutma ve pişirme alanında faaliyet gösteren İngiltere merkezli şirkettir. Şirketin SUB-ZERO markası altında soğutucu grubu cihazlar üretilirken WOLF markası, pişirici grubu cihaz ve ekipmanları içerir. SUBZERO beyaz eşya servisi olarak hem SUBZERO hem de WOLF cihazların tamir ve bakım işlerini üstleniyor, markaya desteğimizi sürdürüyoruz.


SUB-ZERO & WOLF Markası Nasıl Doğdu?


1926'da Westye F. Bakke, ilk dondurucusunu inşa etti, bu Sub-Zero Soğutucu Şirketi'nin doğumunu tetikleyen bir icattı. Bakke, 1945'te Sub-Zero şirket tescilini yaptırdı. Sub Zero güvenli dondurma için yeni standartları karşılayan ilk cihaz haline geldi. Üçüncü nesil aile üyesi Jim Bakke, 90'larda markayı geliştirerek Sub-Zero portföyüne elektrikli kontroller ve şarap soğutucuları ekledi. Şirket, 1933'ten beri ticari pişirme araçlarında lider olan Wolf Gourmet'yi 2000 yılında satın aldı. Sub-Zero ve WOLF, şimdi dünyanın en işlevsel, en güvenilir markaları olarak kabul görüyor.


Sub-Zero WOLF Fırın Tamir Servisi


Sub-Zero Wolf özellikle ticari işletmelere yönelik fonksiyonel pişirme ve ısıtma cihazları ile popülerdir. Wolf, fırınlar, ankastre fırınlar, konveksiyonlu buhar fırınları, ısıtma çekmeceleri, indüksiyonlu ocaklar, entegre ocaklar, mutfak havalandırması ve mikrodalgalar üretir. Son derece dayanıklı ürünlerdir. Kullandığınız fırınlar veya entegre ocaklarınızda herhangi bir sorun olduğunda SUBZERO servisi size gerekli desteği verecektir.


SUBZERO Buzdolabı Arıza Tamiri


Sub-Zero, tek modülde çift buzdolabına sahip tek ev soğutma sistemidir, bu sadece buzdolabının ve dondurucunun ayrı kompresörlere bağlı olduğu anlamına gelir. Her bir kompresör, yalnızca ihtiyaç duyulan koşulları tam olarak korur. Diğer soğutma sistemlerinde, tek kompresör çift görev yapmak zorundadır. Bunun bir avantajı da SUBZERO teknik servisi tarafından arıza tespiti ve onarımını daha kısa sürede tamamlanabilmesi ve diğer bölümü hala kullanabiliyor olmanızdır.


SUBZERO özel servisi buzdolabı, soğutucu, dondurucu cihazlarınızın ve fırın, ocak veya diğer pişirme cihazlarınızın tamir ve bakımı için en yetkin adrestir. Bizi tercih etmeniz için bazı nedenleriniz:


- Deneyimli ve uzman teknik ekip
- İyi bir organizasyon
- Kaliteli, hızlı ve etkili hizmet
- Sabit fiyatlı tamir ve bakım servisi
- İşçilik ve parça değişimleri için 1 yıl garanti


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin