Auer Teknik Servis

Auer Eşya ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Auer Teknik Servisi


Auer Servis Arıza Kayıt

Ağrı Düzce Gümüşhane Trabzon


Klima kullanımına yer açarak ev ve iş yerlerinizde mevsim değişimlerinde ihtiyaç duyduğunuz ısının elde edilmesi kolaylıkla sağlanabilirsiniz. Klima seçiminde Auer markasına yer açarak kaliteli tercihi kullanmanın da avantajlarını elde edebilirsiniz. Ev ya da iş yeriniz için satın alabileceğiniz Auer markasına sahip klima seçiminin yanı sıra kombi, kazan gibi seçimleri markanın ürün listesinden ihtiyacınız için en uygun olan model seçimini belirleyerek satın alabilirsiniz.


Kullandığınız Auer markasına sahip olan klima, kombi ya da kazan gibi ürünlerde karşılaştığınız sorunun çözümü için ise Auer servisi hizmetini almanız önerilir. Böylelikle üründe yaşanan sıkıntı kısa sürede belirlenerek çözüm de aynı hızla gerçekleştirilir.


Auer Ürünleri Neden Arızalanır?


Auer markasına sahip olan ürünlerin arızalanma sebepleri genel olarak bakım işleminin ertelenmesi kaynaklı olabilir. Bunun yanı sıra ürün özelliklerine göre sebeplere bağlı olarak da arızalar ile karşılaşabilirsiniz. Bakım ve onarım hizmetinde Auer teknik servisi hizmetini almanız avantaj sağlayacaktır.


Auer Klima Arızası Çözümü


Klimalarda yaşanan sesli çalışma, soğurtmama ya da ısıtmama sorunlarının yanı sıra filtre temizliği ile ilgili sıkıntılar yaşanabilir. Sorun çözümünde Auer klima servisi hizmetinden yararlanabilirsiniz.


Kombi bakımına yer vermek için ya da yaşanan ateşleme, ısıtmama gibi sorun çözümlerinde Auer kombi servisi hizmetinden yararlanmanız mümkün.


Kazan bakımlarında ya da onarım hizmetlerinde Auer kazan servisi hizmetini alarak ürün performansına katkı sunabilirsiniz.


Auer Arızasında Teknik Servis Hizmeti


Auer özel servisi hizmetini ürün bakımlarını için tercih ederek arıza riskini düşürebilirsiniz. Senede iki defa önerilen bakımın yanı sıra gerçekleşen arızaların çözümünde teknik servis hizmetini edinmeniz ise ürün ömrü ve kullanım performansı için olumlu etkiyi sunacaktır.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin