Gorenje Teknik Servis

Gorenje ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Gorenje Teknik Servisi


Gorenje Servis Arıza Kayıt

Ağrı Bayburt Manisa Sakarya


Gorenje, Çinli şirket Hisense iştiraki olan beyaz eşya, elektrikli ev cihazları üreticisidir. Merkezi Slovenya'da olan şirket, dünyanın en büyük sekiz beyaz eşya üreticisinden biridir ve GORENJE beyaz eşya servisi olarak bu gözde markanın kullanıcılarına tamir ve bakım hizmeti sunarak marka güvenilirliğine destek sağlıyoruz. Hızlı, verimli ve güvenilir bir tamir bakım hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.


Tamir ve Bakım Hizmeti Sunduğumuz GORENJE Beyaz Eşya Çeşitleri


GORENJE markasının son tasarımlarında SensorIQ teknolojisine sahip çamaşır makineleri ve kurutucular, IQcook teknolojisine sahip endüksiyon fırınları ve elektronik dokunmatik panelli HomeCHEF fırınlar yer alır. GORENJE teknik servisi ekibimiz, tüm eski ve yeni teknolojilere hâkimdir. Üst orta fiyat aralığında tüm beyaz eşya çeşitlerini içeren Gorenje, ürünlerini,' teknolojik olarak kusursuz, üstün tasarımlı ve enerji tasarruflu ev cihazları' olarak tanımlar. Gorenje ürünleri 3 kategoriye ayrılır:


- GORENJE Ev Cihazları: Çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi, çamaşır yıkama-kurutma makinesi, bulaşık makinesi, şarjlı buzdolabı, ankastre buzdolabı, derin dondurucu, fırın, ocak ve davlumbaz.
- GORENJE Küçük Ev Aletleri: Buharlı ütü, elektrikli süpürge, mikrodalga fırın, mikser, blender, rondo, meyve sıkacağı, buz makinesi, vakum cihazı, ekmek makinesi, su ısıtıcısı, et kıyma makinesi, dilimleme makinesi, kahve makinesi.
- GORENJE İklimlendirme Cihazları: Ortam nemlendirici, hava temizleyici, hava ısıtıcı, entegre fan, panel ısıtıcı, vantilatör.


Neden GORENJE Servisi Olarak Bizi Tercih Etmelisiniz?


- Gorenje servisi cihaz tamir ve bakımı hızlı, güvenilir ve uygun maliyetlidir. 
- Ülke genelinde, cihazınızı 7/24 tamir etmeye hazır bir şekilde donatılmış, yetkin, deneyimli teknik personele sahibiz.
- GORENJE özel servisi olarak sabit bir fiyat sunuyoruz; bu, faturanıza extra bir işçilik veya yedek parça maliyeti eklenmeyeceği anlamına gelir.
- Bir Gorenje cihazı satın aldığınızda, olası bir arıza olması durumunda, tamir ve bakım için bize güvenebilirsiniz. Hizmetlerimiz hem işçilik hem de orijinal parçalar için 1 yıl garantilidir.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin