Frozy Teknik Servis

Frozy ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Frozy Teknik Servisi


Frozy Servis Arıza Kayıt

Afyon Giresun Muğla Niğde


FROZY, bir Tasis Makine Mühendislik San. Tic. A.Ş. markasıdır. Endüstriyel elektrikli makine üretimi yapan deneyimli şirket, 2017 yılında ürün mozaiğine endüstriyel buz makinesi de ekledi ve dünya standartlarındaki buz makineleri ile sektöre büyük katkıda bulunuyor. FROZY Servisi olarak biz de bu genç ve dinamik markaya destek veriyor, kullanıcılarına olası buz makinesi arızaları için tamir ve bakım hizmeti sunuyoruz.


Genel Buz Makinesi Soruları


Neden buz makinesi buz üretmiyor? Bunun birkaç nedeni olabilir. Buz makineleri, problem olduğunda güvenli olmayan bir moda geçecek şekilde programlanmıştır. Bu sizi buzsuz bıraksa da makinenizin geri dönüşü olmayan arızalarının önüne geçecektir. Arıza sinyali alır almaz FROZY teknik servisi çağrı merkezini aramanız hızlı müdahale için yeterlidir.


Buz makinesi neden normalden daha az buz üretiyor? Buz makinesi üretimi su ve hava sıcaklıklarıyla orantılıdır. Sıcaklıklar arttıkça, makine buz yaratmada zorlanır ve günlük buz miktarını azaltır. Düşük havalandırma da bu soruna neden olabilir. Alınabilecek tedbirler için FROZY servisi uzmanlarına danışabilirsiniz.


Neden küçük veya şekilsiz buz küpleri olur? Standart dışı buz küplerinin birkaç nedeni olmasına rağmen, en önemlisi buz makinesine su akışının zayıf olmasıdır. Bu, su kaynağının kendisinden veya tıkalı bir su filtresinden kaynaklanabilir. FROZY buz makinası servisi, bu sorunu kısa sürede giderebilir.


Buz küpleri neden normalden daha büyük? Çoğu zaman bir su giriş vanasından makine içine sızan su, sorunun kaynağıdır. Büyük buz küpleri tehlikeli olabilir, evaporatör bobini üzerinde donmalara neden olabilir, bu da buz makinesinin bozulmasını tetikler.


Buz makinesi su sızdırıyorsa ne yapmalı? Yapmanız gereken ilk şey makinenin fişini çekip suyu kapatmaktır. Sızıntı makinenin dışından geliyorsa, bir tesisat sorunu olabilir. Makinenin içinden kaynaklanan herhangi bir şey için uzman bir buz makinesi teknisyeni gerekir.


Buz makinesi tamiri için servis arıyorsanız doğru yerdesiniz. Buz makineleri uzmanlık alanımızdır. Tüm sorularınızı bilgi ve deneyimlerimizle yanıtlar, sorunlarınıza optimal çözümler ararız. FROZY özel servisi ekibimiz ile Türkiye geneline hızlı ve kaliteli teknik servis sağlarız.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin