Panasonic Teknik Servis

Panasonic ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Panasonic Teknik Servisi


Panasonic Servis Arıza Kayıt

Adana Adıyaman Çanakkale Çorum


Panasonic markasının kökleri bir grup Japon mühendisin girişimi ile 1917 yılından başlar. Konosuke Matsushita liderliğinde birçok teknolojik ve ticari faaliyeti sonunda 1955 yılında elektronik alanında büyük etki yaratacak Panasonic markası oluştu. Panasonic, görsel-işitsel iletişim ürünlerinin yanı sıra klima, fırın, bulaşık makinesi gibi çeşitli ev aletleri de dâhil olmak üzere çok çeşitli tüketici ürünleri geliştiriyor. Markanın ayrıca çok yaygın bir Panasonic servisi ağı da bulunuyor.


Klima Arızaları için Panasonic Klima Servisi


1958 yılında Panasonic (National markasını kullanarak), pencere tipi bir klima modeli geliştirdi ve ev tipi soğutucuların imalat ve satışına başladı. Pek çok ilkle birlikte 1995 yılında dünyanın ilk büyük kapasiteli modüler kombinasyon VRF sistemini piyasaya sundu. Bir Panasonic klima cihazına sahipseniz, altyapısının çok güçlü olduğundan emin olabilirsiniz. Klima sistemlerindeki olası arıza ve bakım gereksinimlerinde ise Panasonic klima servisi ve Panasonic WRF servisi her zaman yanınızda olacaktır.


Panasonic Teknik Servisi Hizmet Kapsamı


Panasonic markasının teknoloji alanında geliştirdiği, tüketici hayatını kolaylaştıran yüzlerce ürün grubu bulunuyor. TV, Blu-ray DVD, dijital video kamera, multimedya sistemi, görüntülü intercom, cep telefonları, ağ kameraları vb. Özellikle yüksek kaliteli TV üretimine odaklanan marka için Panasonic TV servisi olarak tamir ve bakım hizmeti sunuyoruz. OLED görüntüler, LED-LCD ekranlar, Smart/Akıllı TV, Full HD ve 4K televizyonlar için bilgili ve deneyimli bir Panasonic teknik servisi organizasyon ağına sahibiz. Televizyon modelinizin eski veya yeni olup olmadığının bir önemi olmaksızın her türlü sistem ve model için çözüm getirebiliriz.


Panasonic marka cihazlar ve sistemler, Panasonic özel servisi uzmanlık alanımızdır. Amacımız, ev cihazlarınızın kullanım ömrünü uzatmanıza yardımcı olmak için kaliteli tamir ve bakım hizmeti sağlamaktır. Cihazınızla ilgili sorun mu yaşıyorsunuz? Bizi hemen arayın!


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin