Turkel Teknik Servis

Turkel ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Turkel Teknik Servisi


Turkel Servis Arıza Kayıt

Hakkari Kilis Sinop Zonguldak


İşletme, çeşitli kurum ya da kuruluşlar gibi insan kalabalığının bulunduğu yaşam alanlarının temizliğinde vakum gücü yüksek olan süpürgelerin kullanılması gerekir. Geniş alanların temizliğinde kullanılan süpürgelere sanayi tipi ya da endüstriyel süpürge adı verilmektedir. İşletme sahipleri bu tarz süpürgelerin teknik özelliklerinin yanı sıra bakım ve onarım hizmeti veren firmaların uzmanlığı da önem veriyor. Bu anlamda en başarılı isimler arasında yer alan Turkel teknik servisi, endüstriyel süpürgelerin bakım ve onarımını titizlikle gerçekleştirmektedir.


Endüstriyel Süpürge Nerelerde Kullanılır?


Kalabalık insan gruplarının bulunduğu mekânların temizliği için yüksek kapasiteli endüstriyel süpürgelerin kullanılması gerekiyor. Bu yüzden endüstriyel süpürgelerin kullanım alanı hayli çeşitlidir. Restoran, otel, okul, alışveriş merkezleri, mağaza, toplantı salonları, camiler, fabrikalar kısacası, her türlü kurum ya da kuruluşta sanayi tipi süpürgeler mecburi olarak kullanılmaktadır.


Endüstriyel Süpürgelerin Bakımı Nasıl Olmalıdır?


Endüstriyel süpürgeler sürekli ve uzun tempolu kullanılan cihazlar olduklarından periyodik bakım gerektirir. Düzenli olarak ve uygun şekilde temizlenen ve bakımı yapılan endüstriyel süpürgeler daha verimli çalışarak uzun bir ömre sahip olabilir. Kullanıcının hangi parçaları nasıl ayırıp temizlemesi gerektiğini bilmesi gerekir. Bunun dışındaki teknik bakım ve servis hizmetlerinin ise uzman servisten alınması gerekiyor. Sanayi tipi temizlik cihazları konusunda uzman Turkel süpürge servisi, bakım ve onarım için gereken desteği uzun yıllardır müşterilerine sağlıyor.


Neden Turkel Teknik Servisi Tercih Edilmeli?


Endüstriyel süpürgeler için bakım ya da onarım söz konusu olduğunda Turkel özel servisi, başvurulması gereken en profesyonel servistir. Ücretsiz arıza tespiti, yedek parça temini, onarım ve cihaz bakımı hizmetlerini sunan Turkel servisi, onarılan cihaz için garanti süresi de vermektedir. Turkel marka süpürgeler ya da her marka endüstriyel süpürgenin bakım ve onarımı için Turkel teknik servisinden destek alınabilir.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin