Sony Teknik Servis

Sony ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Sony Teknik Servisi


Sony Servis Arıza Kayıt

Ankara Bursa Malatya Nevşehir


Sony, tartışmasız Japonya'nın en iyi bilinen şirketi ve dünyanın en büyük ve en saygın tüketici elektroniği ürünleri üreticilerinden biridir. Sony TV'ler dünyanın en büyük tüketici portföyüne sahiptir. 2000'li yılların başlarında yapılan araştırmalar, Sony'nin en tanınmış ve en saygın bir marka olduğunu göstermiştir. SONY TV servisi olarak biz de bu değerli markanın sadık kullanıcıları için hizmet veriyor, üstün teknoloji ürünlerine üstün kalitede Sony TV tamir ve bakım servisi sunmaktan gurur duyuyoruz.


SONY LED /OLED /QLED TV Arıza Tamir Servisi


Sony plazma TV, Sony LCD TV, Sony LED TV, Sony HD TV, Sony DLP TV, Sony Projeksiyon TV, Sony DVD ve Sony VCR'ler dâhil tüm Sony TV'lerin tamir ve bakımı için tam donanımlı ve deneyimli bir SONY teknik servisi ekibine sahibiz. Tamir teknisyenlerimiz hizmet içi eğitime tabidir ve LCD, LED, OLED, QLED ve 3D televizyonların son teknik gelişmelerini öğrenmek için yıllık eğitim kursları almaktadırlar. Küçük bir TV, büyük ekranlı bir TV VEYA 4K UHD TV modeliniz olsun, doğru çözümü sağlamak için bize güvenebilirsiniz. 


En İyi SONY TV Tamir ve Bakım Servisi


TV teknolojisi geliştikçe daha karmaşık ve hassas teknik özellikler içerir. SONY TV teknolojisine hâkim olarak her tip televizyon modelini tamir etme yeteneğine sahibiz. Potansiyel SONY TV arızaları için SONY özel servisi profesyonelliğinden yararlanabilirsiniz.


TV'de görüntü yok: TV'nizi açtığınızda, hiç görüntü göstermiyorsa veya beklediğiniz bir görüntü göstermiyorsa sorununuzu çözmenize yardımcı olabiliriz. TV görüntüsünü restorasyonunda çok deneyimliyiz.


TV sesi yok: Ses, TV izlerken keyifli bir izleme deneyimi için hayati bileşenlerden biridir. Televizyonunuzdaki ses çalışmazsa, yeterince yüksek olmazsa, net çıkmazsa veya başka sorunlar yaşıyorsanız, kolaylıkla düzeltebiliriz.


TV kendi kendine kapanıyor: Düzenli olarak çözdüğümüz yaygın sorunlardan biri, bir televizyonun kendisini kapatmasıdır. TV'niz en sevdiğiniz programları izlerken periyodik olarak kapanırsa, uzman SONY servisi ekibimiz bu sorunu çözecektir.


TV'nin ekran görüntüsünde çizgiler var: Televizyonunuzu açtığınızda dikey renk şeritleri veya enine veya boyuna uzanan çizgiler varsa bu teknik bir sorundur ve tam da bizim işimizdir.  


TV sinyali yok: Televizyon, kablo kutunuzdan veya diğer cihazlarınızdan sinyal alamıyorsa, SONY teknik servisi birimimiz ile temasa geçin. Uzmanlığımız, televizyonunuzun beklediğiniz gibi ayarlanmanıza yardımcı olacaktır.


TV keyfinizin kesintiye uğramasının ne kadar sinir bozucu olabileceğini anlıyoruz. Bu nedenle 7/24 arayabileceğiniz acil teknik servis hizmet hattımızı sizin için açık tutuyoruz!


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin