Westinghouse Teknik Servis

Westinghouse ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Westinghouse Teknik Servisi


Westinghouse Servis Arıza Kayıt

Çanakkale Mersin Sakarya Siirt


Westinghouse markası kombi ve klima ürünleriyle ünlenmiş bir beyaz eşya markasıdır. Pek çok kişinin kombi ve klima ihtiyacı için ilk tercih ettiği markalardan olan Westinghouse’un ürünleri de diğer markaların ürünleri gibi arıza yapabilmektedir. Kombiler ve klimalar hassas elektronik cihazlar oldukları için arıza ile karşılaşıldığı zaman vakit kaybedilmeden Westinghouse beyaz eşya servisi hizmeti sunan firmalara başvurulması gerekmektedir.


Westinghouse Klimalar ve Kombiler Neden Arızalanır?


Westinghouse servisi hizmetleri sunan firmalar belirli sebeplerden dolayı arızalanan kombi ve klimalarınızı onarabilmektedir. Kombiler ve klimalar elektrik akımında yaşanan dengesizlikler, periyodik bakımların yapılmaması ve fiziksel darbe gibi sebeplerden dolayı arıza yapabilir. Bu cihazlar aynı zamanda mevsim geçişlerinde de arıza yapmaya elverişlidir.


Westinghouse kombi servisi ve Westinghouse klima servisi hizmeti sunan firmalardan sadece ürünleriniz arıza yaptığı zaman değil aynı zamanda periyodik bakımlar için de destek alabilirsiniz. Westinghouse markalı ürünler konusunda uzmanlaşmış ekibe sahip olan firmaları tercih ettiğiniz zaman cihazlarınızın ihtiyaç duyabileceği düzenli bakım hizmetlerini de talep edebilirsiniz.


Westinghouse Özel Teknik Servisi Hizmetleri


Bakımı aksatılmadan düzenli olarak yapılan kombilerinizi ve klimalarınızı uzun yıllar boyunca güvenilir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Westinghouse teknik servisi hizmetlerinin fiyatlandırmaları arızanın türüne ve uygulanacak işlemlerin çeşitlerine göre değişebilmektedir. Bir firma ile anlaşmadan önce fiyatları önceden sormanız ve fiyat karşılaştırması yapmanız daha sonra karşılaşabileceğiniz sürpriz sonuçların meydana gelmemesi açısından son derece önemlidir.


Westinghouse özel servisi firmalarıyla anlaşma yapmadan önce uygulanacak işlemler ile ilgili tarafınıza bilgilendirme yapılmasını da talep etmelisiniz. Sizden onay alınmadan yapılacak olan işlemlerden dolayı bütçenizin sarsılmasını istemiyorsanız bu detayı atlamamalısınız. Ayrıca garantili teknik servis hizmeti sunan firmaları tercih etmeniz de daha güvenilir bir hizmet kalitesi için önemlidir.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin